Tag: sports interactive

Football Manager 2022 është tashmë në Early Access
Football Manager 2022 është një ndër lojërat më të shumëpritura kur bëhet fjalë për lojërat sport dhe më në fund do të keni mundësinë që ta luani ata para lançimit. Football Manager 2022 është planifikuar për t’u lançuar më 9…
Football Manager 2022 ka një datë lançimi në Nëntor
Loja tjetër e Football Manager do të mbërrijë këtë vjeshtë si zakonisht. Zhvilluesi Sports Interactive ka njoftuar se data e lëshimit të Football Manager 2022 është caktuar për 9 nëntor dhe se loja simuluese do të jetë e disponueshme në…
Football Manager sjell klubin e tij gjysmë-imagjinar të futbollit
Football Manager tashmë ka klubin e saj të futbollit. Football Manager Football Club ose për më kollaj FMFC, prakitkisht i lejon fansat e Football Manager të lidhin account-et e tyre të Steam ose account-e të tjera për të marrë update…
Gjithçka që duhet të dini rreth veçorive të reja të Football Manager 21
Me Football Manager 2021 të planifikuar për t'u lëshuar në 24 Nëntor, një trailer i fundit u ka premtuar fansave një mori karakteristikash dhe taktikash të reja Është një lëvizje e re nga zhvilluesi i lojës, Sports Interactive, të cilët…
Gjithçka dimë për Football Manager 2020
Pas lançimit të beta-s, kemi mundësi të flasim më shumë për Football Manager 2020 Tashmë që beta e Football Manager 2020 është lançuar, komuniteti i Football Manager sa vjen e po bëhet më entuziast. Simulatori i Sports Interactive mbahet si…
Football Manager 2020 do të vijë në nëntor
Football Manager 2020 është vetëm një muaj larg dhe gjërat do të fillojnë tamam në Steam dhe pajisjet mobile në datë 19 nëntor. Sipas zhvilluesit, tre versione të lojës do të lançohen në të njejtën ditë: Football Manager 2020 që…
Lajmerohet zyrtarisht lançimi i Football Manager 2020
Gjithashtu zbulohet dhe nje trailer i lojes Football Manager 2020 është zbuluar zyrtarisht dhe padyshim që do t'ju lejë pa gjumë kur të vijë gjatë këtij viti. Sports Interactive ka zbuluar gjithashtu një trailer të ri për lojën, të cilin…
Football Manager 2019 Review
Lojërat manager kanë qenë në qarkullim që në vitet ‘90, përpara se Sports Interactive Games ti quante Football Manager. Mund të themi me plot gojën se kemi kaluar orë të tëra duke i luajtur këto lojëra, ndaj pyetja e natyrshme…
Football Manager 2019 shton ‘training camps’
Sports Interactive ka njoftuar se do të shtojë kampet e trajnimit në mes të sezonit, do të shtojë opsione të reja të kontratave dhe një përshkrim më të mirë të ndeshjeve. Përshkrimi i ndeshjes përfshin bisedimet e trajnerëve nga pankina. Gjithashtu…
Sistemi VAR do të përfshihet në Football Manager 2019
Konfirmohet nga Sports Interactive. Sports Interactive ka njoftuar shtesën e re që ne do të shohim në Football Manager-in e ri. Ky është Video Assistant Referee (VAR), sistemi i ri elektronik që debutoi në Kupën e Botës. Për ata që…