Tag: skin

Tashmë mund të ndani skins & cosmetics në Call of Duty
Aktivision mund të lejojë ndarjen e skins brenda lojërave të saj, si Call of Duty, i cili mund të revolucionarizojë mikrotransaksionet. Call of Duty mund të kërkojë të revolucionarizojë blerjet në lojë duke u treguar shumë bujarë. Një dokument i…
Lojtarët e Fortnite nuk ndalojnë dot së pari skinin e Chun-Li Street Fighter
Epic Games prezantoi një skin të ri Fortnite Street Fighter të bazuar në Chun-Li dhe lojtarët nuk ndalojnë dot së pari atë. Street fighter skins i përfshijnë të dyja Ryu dhe Chun-Li. Të dyja ato janë komplimentuar përsa i përket…
Ky scammer mund të përballet me 8 vite burg
Shumë lojëra të ndryshme si Valorant, CSGO dhe Fortnite kanë cosmetics të ndryshëm të cilat mund të jenë vërtet të shtrenjta. Dhe kjo gjë bën që këto lojëra të kenë një numër të madh scammer ku së fundmi një prej…
Shitet skin-i më i shtrenjtë i CS:GO për një çmim prej $150,000
Në atë që aktualisht besohet të jetë shkëmbimi më i kushtueshëm i skins të CS:GO që ka ndodhur ndonjëherë në histori, java e fundit pa një shitje të një skin-i tepër të rrallë AK-47 që thuhet se ishte shitur për…
Skinet e Black Panther, Captain Marvel dhe Green Arrow bëhen leak në Fortnite
Kemi avancuar mjaftueshëm në Fortnite Season 5. Pikërisht në momentin që kujtuam se e lam pas të gjitha kapitullin e Marvel, vjen një leak që na vërteton të kundërtën. Shumë dataminers kanë zbuluar skinet e Black Panther, Captain Marvel, Green…
Si të merrni skinin e Mandalorian dhe Baby Yoda në Fortnite
Fortnite Season 5 është shumë pranë nesh dhe një nga gjërat që fansat mezi po e presin është crossover-i i bërë leak me The Mandalorian. Ç'është e vërteta nuk do e dimë ekzaktësisht se si mund të merret skini i…
The Rock mund të marrë një skin në Fortnite
Pas një paraqitjeje shumë cartoon-ish në Macy’s Thanksgivings Day Parade, The Rock sugjeroi se mund të marrë një skin në battle royale-in e famshëm Fortnite. Macy’s Thanksgiving Day Parade njihet për referencat e pop culture. Mes Pikachu, Goku dhe personazheve të…
Skini i Galactus bëhet leak në Fortnite
Pak ditë para eventit të Galactus në Fortnite, që do të mbahet në datë 1 dhjetor, data-miners kanë bërë leak skinin e Galactus, pa bërë spoil detajet e eventit. I veshur me të zezë dhe të kuqe, skini tregon një…
Kur vjen skini i Baba Yaga në Fortnite
Data e lançimit për Baba Yaga skin në Fortnite është bërë leak dhe nuk është shumë larg.. urra. Sado që plot skine kanë ardhur në Item Shop deri më tani, Baba Yaga është ende në pritje. Skini e merr emrin…
Blizzard do ju japë 2 sete me skine lojtarëve që shohin Overwatch Contenders çdo muaj
Blizzard po i ofron fansave të Overwatch që shohin Contenders content një Genji skin duke filluar që sot. Skini jeshil me të bardhë Contenders Genji shoqërohet nga një icon dhe spray. Overwatch Contenders është një seri turnamentesh për lojtarët që…