Tag: single player

Alien është loja më e fundit aksion-horror
Një lojë krejt e re Alien është në rrugë e sipër. Titulli u zbulua plotësisht nga llogaria zyrtare e Alien në Twitter, dhe jo, nuk është Aliens: Dark Descent, i cili u njoftua tashmë në Summer Game Fest. Kjo është…
Me këto 3 armë OP do ta luani më lehtë Elden Ring | GUIDE
Dyuftimet më të forta kërkojnë armë OP në Elden Ring dhe lojtarët e vjetër të souls mund të marrin disa nga më të mirat që në fillim të lojës. Në mënyrën tradicionale të FromSoftware, Elden Ring e sfidon menjëherë lojtarin…
GTA 6: Rockstar flet për planet e lojërave Single-Player
Zhvilluesit e Rockstar kanë konfirmuar se po përpiqen të fokusohen në "elemente single-player" në lojëra si Grand Theft Auto, teksa lojtarët po presin për hyrjen e ardhshme të kësaj serie. Pas lançimit të Cayo Perico në GTA Onine, zhvilluesit e…
Një lojtar ka krijuar një version single-player RPG të Dota 2 në VR
Imagjinoni sikur Dota 3 të dukej kështu Bota e Dota 2 është e mbushur me histori dhe personazhe. Ndërkohë që lojtarët dhe heronjtë janë duke luftuar për të mbrojtur Ancients, një lojtar e ka shprehur dashurinë e tij për lojën…
Cyberpunk 2077 do të ketë multiplayer në një pikë të saj
Loja do të ketë multiplayer pasi të mbarojë me të gjithë përmbajtien e single-player CD Projekt Red ka konfirmuar zyrtarisht se Cyberpunk 2077 do të ketë komponente multiplayer, por vetëm pasi studioja të ketë mbaruar së sjelluri planin e saj…
DLC e GTA 5 supozohej të sillte një apokalips me zombie
Plani u anullua si pasojë e suksesit të GTA Online. Pas viteve pritje për një expansion single player në GTA 5 si The Ballad of Gay Tony dhe The Lost and the Damned për GTA 4, Rockstar i zhgënjeu të…
Një spinoff single-player i Division është i mundur në të ardhmen
Historia e The Division e Tom Clancy është e përcaktuar sigurisht. Shoqëria amerikane është përmbysur pas lëshimit të Green Virus dhe një njësi sekrete e specializuar me agjentë është aktivizuar për të kthyer atë që është humbur. Problemi është se…