Sezoni i 2 i The Witcher ka vetëm një linjë kohore
Gjithsesi ajo nuk do të jetë edhe aq lineare. Sezoni i parë i the Witcher ishte çdo gjë që mund të donim nga një adaptim i tiji në TV, por disa shikues mbetën pak të hutuar, pasi historia u nda…
Duket se Sezoni i 2 i The Witcher do të rifillojë xhirimet së shpejti
Më herët gjatë këtij viti, produksioni i sezonit të 2 të The Witcher u vonua për shkak të përhapjes së COVID-19 rreth e qark botës. Gjithsesi, duket se së shpejti gjërat mund të vazhdojnë aty ku u lanë. Producentët e…
Fortnite është duke e shtyrë fillimin e sezonit tjetër për në qershor
Chapter 2 Season 2 do të vazhdojë deri më 4 qershor Epic po e zgjat sezonin aktual të Fortnite me një muaj tjetër, me sezonin e tretë të Chapter 2 të planifikuar tani për të filluar në 4 qershor në…
Ninja shpjegon pse Season 2 i Fortnite ka intimiduar lojtarët
Fillimi i Fortnite Chapter 2 ju dha fansave sezonin më të gjatë të parë ndonjëherë në battle royale, me lojtarët që shpesh e gjenin veten duke kërkuar për lojëra të tjera që mund të luanin, pas ankesave të vazhdueshme për…
Si të plotësoni sfidat e javës së 6 për Fortnite Chapter 2 Season 2
Sfidat e kësaj jave do të sjellin pjesën e dytë të Meowscles Mischief. Ja çdo gjë që duhet të dini për t'i plotësuar ato. Week 6 Challenges: pic.twitter.com/OX7NXKPxWq— FireMonkey • Fortnite Intel 🎄 (@iFireMonkey) March 17, 2020 Kërkoni për chests…
Të gjitha skinet dhe cosmetics të bëra leak në Fortnite v12.20
Helikopter, skine të reja Slurp, një locker i hajrit dhe më shumë. Fortnite do të marrë update 12.20 shumë shpejt dhe shumë cosmetics të reja kanë ardhur në battle royale, përfshirë këtu edhe një automjet të ri. Choppa! Kaloni në…
Si të merrni skin-et gold në Fortnite Season 2 – Guida e GameON
Epic Games ka prezantuar një mënyrë të re për të ndryshuar pak gjërat në skinet e Fortntie, duke i kthyer ata në gold. Ka skine të caktuara që janë duke e marrë këtë upgrade elegant, por duhet të punoni për…
Si të merrni Heavy Sniper dhe Rapid Fire SMG në Fortnite Season 2
Fortnite Season 2 ka bërë gati një javë që ka ardhur në lojë tashmë, por lojtarët ende janë në kërkim të vendeve të reja që mund të eksplorojnë dhe sekretesh që mund të nxjerrin përtej asaj që sheh fillimisht syri.…
Ninja shpreh mospëlqim ndaj metas së Fortnite Season 2
Ninja ka deklaruar dashurinë e tij të re për Fortnite Chapter 2 me ardhjen e Season 2, por ai nuk duket të jetë shumë fans i madh i metas së re. Sezoni i dytë ka prezantuar disa veçori të reja…
Update-i surprizë i Fortnite rregullon aim assist dhe edit bugs
Një update surprizë i Fortnite ka ardhur në lojë në 25 shkurt, duke adresuar disa nga problemet e mëdha që Chapter 2 Season 2 solli në lojë. Për këtë patch nuk kërkohet downtime, pasi është vetëm një hotfix i vogël…