Tag: Season 11

Kur fillon Season 11 i League of Legends?
Pasi testuan sistemin e ri të items të League of Legends për disa javë, fansat më në fund do të jenë në gjendje të hidhen në aksionin e Season 11 së shpejti. Season 11 sjell një rregullim të items, rregullime…
Gjithçka që duhet të dini rreth Sezonin 11 League patch 10.23
League patch 10.23 sezonin 11 po afron dhe Riot ka njoftuar se ndryshime të mëdha po vijnë Update i sezonit 11 të League of Legends, i cili pritet të përfshijë një riparim të madh të items, është afër LoL patch…
Këto janë të gjitha ndryshimet që do të vijnë në CoD Mobile: Season 11
Sezoni i ri do të vijë në datë 15 Tetor (me orën shqiptare) Pasi e mbajtën sekretin për më shumë se zakonisht pa public test të përmbajtjes së ardhshme, Activision zbuloi patch notes që do të prezantojnë Season 11 në…
Kur do të fillojë sezoni 11 i Call of Duty: Mobile?
Sezoni i 11-të i Call of Duty: Mobile është mjaft afër. Ai do të prezantojë një update të madh të lojës për të shënuar përvjetorin e saj të parë Edhe pse CoD: Mobile u bë një vjeç në 1 Tetor,…
Season 11 vjen në PUBG Mobile me një hartë dhe mode të ri
PUBG Mobile Season 11, Operation Tomorrow, është tashmë i disponueshëm për të gjithë lojtarët. Update-i i lojës sjell bashkë me të një hartë të re, një mode të ri loje dhe shumë veçori të tjera. Sezoni do të zgjasë tre…
PUBG Mobile shprehet se kur do të vijë Erangel 2.0
Lojtarët do të duhet të presin edhe pak përpara se ta luajnë lojën. Fansat e PUBG kanë qenë duke pritur me padurim për Erangel 2.0, një version të përmirësuar dhe të transformuar të hartës klasike të Erangel. Ajo u zbulua…
Kjo është gjithçka dimë për Season 11 të PUBG Mobile
Sezoni i ardhshëm i PUBG Mobile do të nisë në 10 janar PUBG Mobile ka konfirmuar zyrtarisht se sezoni i ri do të nisë në 10 janar. Kjo do të thotë se Season 10 do të mbyllet këtë javë për…
Sezoni i ri PUBG Mobile vjen me një tematikë cyberpunk
Season 11 pritet të sjellë shumë ndryshime me update 0.16.5 Season 11 i PUBG Mobile, i quajtur Operation Tomorrow, do të ketë një tematikë cyberpunk. Kjo vjen sipas teaser-it që Tencent postoi më herët gjatë ditës së sotme. Sado që…
Bëhet leak trailer-i i Battle Pass të Season 11 në Fortnite
Ja çfarë na pret në Season 11 Leaker-i i Fortnite SkinTrackerCom arriti të gjente shenjën e parë që Fortnite Chapter 2 do të vijë së shpejti. Ata postuan atë që duket sikur është traileri zyrtar i Battle Pass që tregon…
5 gjëra që mësuam nga leak-u i Fortnite Chapter 2
Leak-u për Fortnite Chapter 2 përpara ardhjes së sezonit të ri ka sjellë shumë emocione dhe pyetje te fansat. Le të shohim pra disa nga gjërat që kemi mësuar nga ky leak. Imazhi i përfshirë në të tregonte një thumbnail…