fbpx
Lojërat falas të PlayStation Plus përfshijnë Pro Evolution Soccer 2019
Korriku do të jetë një muaj mjaft sportiv për subscriber-at e PlayStation Plus. Loja e parë në listë është Pro Evolution Soccer 2019, loja e fundit PES nga Konami. Serite e PES janë realisht të vetmet që konkurojnë me seritë…
PES 19 dhe PUBG janë falas për një kohë të shkurtër në Xbox Store
Pro Evolution Soccer 2019 nga Konami dhe PlayerUnknown Battlegrounds nga Bluehole janë për momentin falas në Xbox One. Akoma nuk është bërë e ditur arsyeja, por lojtarët e Xbox mund të kërkojnë në Xbox One Store dhe të përfitojnë këto lojëra…
Pro Evolution Soccer 2019 Review
Që para se të nxirrej në shitje për publikun, PES 2019: Pro Evolution Soccer ishte në disavantazh nëse e krahasojmë me PES-in e vitit të kaluar. Konami ka hasur gjithmonë vështirësi kur vjen fjala për licencimin, por pas humbjes së…
Pro Evolution Soccer 2019: Loja lëshohet më në fund me një trailer të fuqishëm
Gusht dhe Shtator kanë qenë muajt e startimit të ligave të futbollit për shumë vite, pasi dy titujt kryesorë të futbollit po qarkullojnë këtë herë. Me Pro Evolution Soccer që çdo vit është lëshuar në fillim, kështu që këtë vit, PES…
PES 2018 është një evolucion i vërtetë i serive
Për javët që kanë kaluar Pro Evolution Soccer është bërë zgjedhja kryesore për ata që jetojnë dhe marrin frymë për futbollin. Shpejtësia e lojtarëve dhe aksionet me qëllim golin e kanë anashkaluar faktin që kampionët e Premier League quhen London…