Tag: nba 2k21

NBA 2K21 njofton sezonin e pestë të MyTeam
Sot, 2K ka shpallur sezonin e saj të fundit të MyTEAM për NBA 2K21 me temën e epokës moderne kundrejt epokës së artë. Nga Zion Williamson te Michael Jordan, lojtarët do të jenë në gjendje të garojnë në ndeshjet legjendare…
Ndryshime në ratings të lojtarëve vijnë në NBA 2K21
Ndërsa po i afrohemi fundit të gjysmës së parë të sezonit të rregullt NBA 2020-21, disa nga lojtarët më të mirë të kampionatit kanë performuar shumë mirë së fundmi. Stephen Curry, Zach LaVine, Zion Williamson dhe Domantas Sabonis janë ndër…
Patch-i i ri i NBA 2K21 sjell ndryshime në versionin next-gen të lojës
Një update i ri është tani në dispozicion për versionin next-gen të NBA 2K21. Përditësimi shton muzikë të re në kolonën zanore dhe ngjashmërinë e përditësuar të lojtarëve për një numër lojtarësh aktualë të NBA, si dhe një numër rregullimesh…
Updates të reja kanë ardhur për lojtarët në NBA 2K21
Me votimin e NBA All-Star të hapur për një javë, ne kemi parë disa performanca të mira në fushë nga një numër lojtarësh që do të shpresojnë të zgjidhen. Yjet e Konferencës Lindore, Joel Embiid (+1), Jaylen Brown (+1) dhe…
Cila lojë sportive do të zhvillohet shumë në esports në 2021?
Ngjashëm me garat e rregullta atletike, skena e esports është një botë e mbushur me specialistë. Kjo do të thotë se është mjaft e pazakontë, edhe pse jo plotësisht e padëgjuar, të kesh një atlet të esports që specializohet në…
Updates mbi ratings të lojtarëve kanë ardhur në NBA 2K21
Një update i ri i ratings të lojtarëve NBA 2K21 u lëshua për t'i dhënë një përmirësim për lojtarët që po performojnë mirë, ndërsa në të njëjtën kohë të përkeqësojë ratings të lojtarëve që janë në rënie. Midis atyre që…
NBA 2K21 MyTEAM Season 4 ka dalë tashmë
2K ka njoftuar që NBA 2K po lançon sezonin e ardhshëm të MyTEAM për NBA 2K21 në PlayStation 4 dhe 5, Xbox One dhe Xbox Series X | S, Nintendo Switch, Google Stadia dhe PC, duke vazhduar strukturën e sezonit…
Këto janë ndryshimet më të fundit që kanë ardhur në NBA 2K21
Një update i ri është lëshuar për versionet e gjeneratës së ardhshme të NBA 2K21 dhe duhet t'u japë lojtarëve në PlayStation 5 dhe Xbox Series X / S shumë ndryshime të reja interesante për të parë në lojë. Shumica…
Next-Gen Update 2 është live në NBA 2K21
NBA 2K21 ka sjell përditësimin e dytë të madh të gjeneratës së ardhshme të konsolave! Update-i bën ndryshime në The City, jep opsione personalizimi për Metra Shot dhe rregullon MyCAREER, MyNBA, The W dhe zhytjet me kontakt. Atëherë pa u…
NBA 2K21 lançon zyrtarisht MyTeam Season 3
2K Games lançon sezonin e tretë të MyTeam në NBA 2K21 dhe bashkë me të, ata përfshinë një tematikë pasi kjo do të jetë një 'Season Of Giving'. Ky sezon do të jetë argëtues për këdo që e do Shaq…