Tag: live

Pokimane bëhet troll nga Twitch përsëri
Ylli i Twitch, Imane 'Pokimane' Anys foli në stream për progresin e saj të fundit nga stërvitjet, duke pretenduar se ajo e ka barkun si buke e pjekur duke nxitur trolling të menjëhershëm nga shikuesit e saj Pokimane është hapur…
Dr Disrespect njofton albumin e tij të parë muzikor
Dr Disrespect, në mënyrë delikate la të kuptohet se ai ka një album të plotë në rrugë e sipër, pasi tregoi një këngë të re gjatë transmetimit të tij të fundit në YouTube. Pavarësisht nëse jeni një anëtar i përkushtuar…
Ky streamer sulmohet fizikisht live në Twitch
Streameri i Twitch CashMeow është i njohur për broadcast-et e tij në IRL. Së fundmi ai vendosi të bëjë stream një udhëtim në Tokio, Japoni dhe gjërat u bënë të dhunshme gjatë një live stream atje. CashMeow po filmonte veten…
Mizkif thotë se femrat e kanë më të lehtë përçarjen në Twitch
Mizkif pretendoi se është "shumë më e lehtë" për femrat që të hyjnë në skenën e streaming në Twitch në krahasim me burrat, por beson se një "kufi" e bën më të vështirë për to të ngjiten në majë. Twitch…
Ekipet me te mira te PUBG do te luajne ne Community Series
32 ekipe do të konkurrojnë të shtunën dhe të dielen në GameON Community Series Jemi tashmë në javën e nëntë të GameON Community Series, e cila padyshim pritet të sjellë mjaft emocione dhe spektakël. Pas një jave të tetë të…
Season 27 i Overwatch është live tashmë
Lojtarët e Overwatch janë të lumtur të shohin një sezon të ri kompetitiv që fillon pasi kaluan një mori problemesh javën e kaluar. Sezoni 27 tani është LIVE në të gjitha platformat, duke u dhënë lojtarëve një shans të hidhen…
Update 14 i FIFA 20 është live në PS4, Xbox One dhe PC
Javën e shkuar EA solli një patch të ri për FIFA 20. Update-i u bë i disponueshëm menjëherë në platformën e PC dhe solli patch 14. Sot, ky update po vjen në të gjitha platformat. Tashmë ai është live dhe…