Tag: keyboard

SteelSeries Apex M750 – një tastierë shumë e bukur për esports
Nëse jeni duke kërkuar për një tastierë esports që ngjan bukur, kjo është një zgjedhje shumë e mirë SteelSeries Apex M750 është një tastierë mekanike e cila ka si qëllim të tërheqë gamers të apasionuar në lojërat esports. Ajo vjen…
Tastierë për të bërë spam emotes në Discord?!
Të gjithë kemi hasur tastiera të ndryshme duke filluar që prej atyre të thjeshtave që shumica prej nesh i quan “tastiera zyrash” dhe deri tek ato gaming me ndriçim RGB ose që janë mouse dhe tastierë në të njëjtën kohë.…
Razer Huntsman Mini është tastiera më e vogël e kompanisë
Një tastierë 60% me red switches të përmirësuara Razer ka zbuluar një version të vogël të tastierës së tyre mjaft popullore Huntsman. Huntsman Mini është një tastierë 60%, e cila nuk ka numpad, butona komandash dhe shigjeta, duke qënë tastiera…
Tfue shpjegon pse lojtarët do të ndalojnë së luajturi Fortnite
Sipas tij, controllers po shkatërrojnë lojën Ping dhe aim assist kanë qënë prej kohësh një temë debati në Fortnite, me njerëzit që kanë të gjithë opinionet e tyre mbi atë çka mund dhe mund të mos pranohet. Tfue është një…