Tag: godzilla

Call of Duty Warzone | Kur nis eventi Operation Monarch
Call of Duty ka sjellë Season 3 në lojë dhe bashkë me të një prej eventeve më të mëdha në lojë. Eventi i ri do të quhet Operation Monarch dhe do të sjellë një përballje midis Godzilla dhe King Kong…
Dubluesi i Dragon Ball sfidon Godzilla vs Kong
Nëse nuk e keni dëgjuar, e gjithë vëmendja është nga sfida Godzilla vs Kong tani dhe shikueshmëria e filmit vazhdon të rritet. Blockbuster po u jep shpresë shikuesve në të gjithë botën, dhe ndjekësit nuk janë ende të vendosur cilin…
Godzilla Singular Point zbulon pamjen e re të Rodan
Godzilla Singular Point ka lëshuar një vështrim të afërt në dizajnin e saj të ri të Rodan! Megjithëse Godzilla vs Kong po dominon aktualisht box office në mbarë botën, titani i preferuar i fansave mori një përmirësim krejtësisht të ndryshëm…
Godzilla po vjen në Fall Guys
Sikur të mos mjaftonte prezantimi i një skin-i të Sonic the Hedgehog në Fall Guys, duket sikur ikona tjetër e kulturës pop do të vijë në një ndër lojërat më të luajtura për momentin; bëhuni gati për Godzilla. LOLI can't…
Netflix publikon një anime të re Godzilla
Sipas njoftimit të bërë nga Netflix, anime e re do të quhet Godzilla Singular Point dhe do të realizohet nga studiot Bones dhe Orange Netflix ka zbuluar se një anime e re Godzilla do të vijë së shpejti. Nga njoftimi…
Ky modder i Microsoft Flight Simulator shton Godzilla
Pas lançimit emocionues, tani, modders kanë ndërmarrë hapin tjetër logjik: ata kanë filluar të shtojnë monstra gjigante në simulimin digjital të Tokës Godzilla për MSFS, e disponueshme përmes Nexus Mods, bën pikërisht atë që thotë, e sjell Godzilla si një…
PUBG Mobile sjell një bashkëpunim me Godzilla: King of the Monsters
A do të vijnë përbindësha tmerrues në lojë? PUBG Mobile ka bashkuar forcat me Godzilla: King of the Monsters, i cili do të vijë në ekranin e madh të kinemasë në 31 maj. PUBG Mobile i kërkoi lojtarëve në Twitter…