Tag: for honor

For Honor sjell një hero të ri këtë vit
For Honor po merr një hero të ri në Sezonin 2. Përditësimi tjetër në For Honor do të prezantojë një hero të ri në lojë, siç është premtuar. Të enjten, Ubisoft zbuloi identitetin e tyre për herë të parë dhe…
For Honor shton një veçori të re në lojë për 1 Prillin
Ditën e 1 Prillit, Ubisoft zbuloi temën For Honor për këtë ditë të veçantë, e cila përfundoi më 2 prill! Shpatat e lojtarëve u shndërruan me ato plastike dhe ata udhëhoqën ushtritë me ushtarë lodër. Gjithashtu, shumë u shpërqendruan nga…
For Honor Year 5 Season 1 starton më 11 Mars
Një sezon i ri i For Honor po mbërrin në 11 Mars. Kjo do të thotë përmbajtje e re për t'u kënaqur nga të gjithë dhe për të marrë më shumë beteja. Me titull "Asunder", sezoni i ri fillon me…
For Honor sjell Shovel Knight DLC për përvjetorin e katërt të lojës
For Honor Shovel Knight DLC është zbuluar si një shtesë e re e lojës në festimin e katër vjetorit të saj. Loja ka performuar bukur për katër vjet tani dhe zhvilluesit kanë njoftuar planet për përmbajtjen e Year 5. Ata…
Hood: Outlaws & Legends, loja ku Assassin’s Creed takon For Honor
Robin Hood, For Honor dhe Assassin’s Creed, të gjitha në një lojë Së fundmi Focus Home Interactive ka prezantuar gameplay e lojës së saj më re të quajtur Hood: Outlaws & Legends. Loja do t’i sfidojë lojtarët që të marrin…
Shpërblimet e Ubisoft Club do të jenë të pavlefshme për një javë
Me Ubisoft Club dhe Uplay të cilët po kalojnë në platformën Ubisoft Connect, gjatë kësaj jave nuk do të merrni shpërblime për lojëra të ndryshme të Ubisoft Ubisoft Connect është platforma më e re që po vjen nga Ubisoft e…
Fundjava falas e For Honor do të nisë këtë të enjte
Loja gjithashtu do të ketë 80% ulje Loja third-person fighting e 2017 nga Ubisoft, For Honor, do të jetë falas këtë fundjavë në PlayStation 4, Xbox One dhe PC. Duke nisur nga kjo e enjte, do të keni akses në…
Prince of Persia rikthehet… por nëpërmjet For Honor
Pak kohë më parë ju ishit njoftuar se Prince of Persia po përgatitej për rikthimin e tij të lavdishëm, përmes një VR Escape Room, ku mund të gjeni në qytete të ndryshme në të gjithë botën. Por me sa duket…
Alan Wake dhe For Honor janë falas në Epic Games Store këtë javë
Keni kohë deri në 9 gusht për t'i marrë Sot janë zbuluar lojërat më të reja falas në Epic Games Store: Alan Wake dhe For Honor. Të dy lojërat e sipërpërmendura do të mund të merren falas deri të premten,…
Sea of Thieves hedh perkohësisht nga froni Fortnite – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. PS Plus ofron Hitman, For Honor dhe 100 GB cloud storage për shkurtin 4. Metro Exodus kalon ekskluzivisht në Epic Store 3. Shikoni të dhenat tuaja në PUBG Reprot 2. EA…