Tag: floyd mayweather

Ndeshja midis Jake Paul dhe Floyd Mayweather ka një pengesë
Një luftë midis Jake Paul dhe kampionit të pamposhtur të boksit, Floyd Mayweather, duket se është në plan, por ka disa çështje të mëdha që pengojnë ndeshjen të ndodhë. Influenceri Jake Paul ka pushtuar botën e sporteve luftarake. Me një…
Jake Paul përmend Floyd Mayweather si kundështar të mundshëm në gusht
Boksieri i YouTube, Jake Paul, është planifikuar të kthehet në ring këtë gusht për të veshur dorezat me një kundërshtar ende të paidentifikuar, por ai thotë se kampioni i pamposhtur Floyd Mayweather është i mundshëm. Rekordi 5-0 i Jake Paul…
Kim Kardashian & Floyd Mayweather paditen për mashtrime në crypto
Një padi ka emëruar Kim Kardashian, Floyd Mayweather dhe yllin e basketbollit Paul Pierce si të pandehur për promovimin e një crypto monedhe të quajtur EthereumMax. Sipas Finbold, paditësit paditën të famshmit dhe entitetet ende të paidentifikuara pas argumenteve për…
Jake Paul zbulon ofertat për tu ndeshur me legjendën e boksit Floyd Mayweather
Jake Paul është rrëfyer dhe ka thënë se në fakt ka folur me Floyd Mayweather për një ndeshje boksi mes të dyve. Nëse do të ndodhë ndonjëherë apo jo, është një histori tjetër. Nuk është sekret që ylli i mediave…
Floyd Mayweather do të ndeshet me Jake Paul nën një kusht
Floyd Mayweather është jashtë ringut nga ndeshja e tij me YouTuber Logan Paul, por ai ka një tjetër influencer që garon për vëmendjen e tij tashmë, dhe ai ka një kusht të madh, nëse do të përballen ndonjëherë. Ndeshja e…
Logan Paul kishte një varëse milion dollarëshe me Pokemon në ndeshjen kundër Floyd
Në atë që ishte fare lehtë ndeshja e boksit e vitit, ylli i YouTube, Logan Paul mbrojti rekordin e tij të boksit 0-1 kundër legjendës së boksit Floyd Mayweather. Ndeshja e mbrëmshme me për tetë raunde, përfundoi me Paul që…
Sa para fitoi Floyd Mayweather nga ndeshja me Logan Paul?
Përpara përballjes së tij PPV me Youtuberin e famshëm Logan Paul, Floyd ‘Money’ Mayweather ka ngacmuar sa shumë ai fiton nga një ndeshje ekspozite. Pas muajsh fillimesh të rreme, Floyd Mayweather vs Logan Paul më në fund ndodhi. Pavarësisht nga…
Si shkoi ndeshja mes Logan Paul dhe Floyd Mayweather?
Gjatë mesnatës së ditës së sotshme u zhvillua përballje e boksit midis Floyd Mayweather i cili është një prej boksierëve më të mirë në histori dhe Logan Paul i cili është një personalitet i njohur i YouTube. Çfarë ndodhi gjatë…
Mike Tyson thotë se ai nuk do ndeshej kurrë me Logan ose Jake Paul
Vëllezërit Paul nuk kanë ngurruar për tu ndeshur me çdo bokser të profilit të lartë, por nuk duket se  Mike Tyson është i interesuar të marrë përsipër asnjërin nga YouTubers. Boksi në YouTube është bërë një spektakël mjaft i ndjekur…
Jake Paul mund të mos lejohet në ndeshjen mes Logan Paul dhe Floyd Mayweather
Konferenca për shtyp e Logan Paul vs Floyd Mayweather mori një kthesë të papritur të dhunshme pasi Jake Paul hodhi në qendër të vëmendjes përleshjen e tij me kundërshtarin e vëllait të tij të madh e cila mund ta ketë…