Call of Duty: Black Ops – Cold War Review
Call of Duty ka pasur shumë lojëra të ndryshme siç jane: Modern Warfare, Ghosts, Advanced Warfare, World at War, Infinite Warfare dhe sigurisht Black Ops. Black Ops është një nga të preferuarit e të gjithë fansave të Call of Duty.…
Kur do të vijë Season 1 i Black Ops Cold War?
Këtu janë gjithçka që duhet të dini, duke përfshirë datën e publikimit, informacionin rreth integrimit në Warzone dhe më shumë Black Ops Cold War është e gjitha biseda tani në botën e Call of Duty, por ka shumë më shumë…
Kjo është arsyeja pse Black Ops – Cold War vendoset në vitet ’80
Periudha kohore e Call of Duty: Black Ops Cold War nuk është gabim Call of Duty: Black Ops Cold War është vendosur në vitet 1980 dhe do të dërgoj lojtarët përmes një fushate të intrigave politike. Ndërsa kjo po lëviz…
Treyarch konfirmon Prestige mode për COD: Black Ops Cold War
Më shumë informacione pritet të vijnë sëshpejti Pas muajsh spekulimesh dhe kërkimesh për më shumë informacion, Treyarch konfirmoi sot që Call of Duty: Black Ops Cold War do të ketë një sistem të nivelit Prestige. Në një postim të ri…
Ja se si të luani Black Ops – Cold War në PC-në tuaj
Kërkesat e sistemit për Call of Duty: Black Ops - Cold War tani janë të plotë, pas një zbulimi të hershëm gjatë periudhës së beta Pas disa shqetësimeve të hershme mbi madhësinë e file-it të shkarkimit të Cold War, zhvilluesit…
Call of Duty: Modern Warfare është loja më e shitur e serisë CoD
Në vitin e parë kalendarik, Call of Duty: Modern Warfare u bë loja më e shitur e serisë Call of Duty Sipas raportit të fundit të Activision rreth fitimeve në Q3 (korrik, gusht, shtator), rezulton se Call of Duty: Modern…
Ky është trailer-i i Call of Duty: Black Ops – Cold War
Videoja përmban Ronald Reagan dhe një kërcënim që mund të zhdukë gjysmën e Evropës Call of Duty: Black Ops - Cold War është ende disa javë larg, por launch trailer është këtu sot, duke krijuar një përrallë të zjarrtë për…
Ky është mode-i i Black Ops – Cold War që nuk mund të luani për 1 vit
Këto janë planet që activision dhe treyarch kanë për zombie mod Po, më shumë mënyra ekskluzive të PlayStation po vijnë për Call of Duty: Black Ops - Lufta e Ftohtë, sipas partneritetit të gjatë midis Sony dhe Activision. Kompanitë kanë…
A do të ketë Call of Duty Black Ops Cold War një mode battle royale
Call of Duty Black Ops Cold War është instalimi i ardhshëm në seritë first-person shooter që vijnë vit për vit. Do të kemi Early Acces dhe Open betas së shpejti gjatë tetorit, ku fansat do të mund të provojnë multiplayer-in…
Call of Duty: Black Ops Cold War’s beta sjell ndrryshime drastike pas alfa’s
Zhvilluesi kryesor i gameplay systems thotë: "Pothuajse gjithçka ka marrë hapa përpara". Një dizajner kryesor në Call of Duty: Black Ops Cold War ka pohuar se beta e ardhshme do të jetë "mjaft e perditesuar" mbi alfa-n e fundit në…