Tag: brawl stars

Lunar New Year sjell dhuruta falas në Brawl Stars
Lunar New Year ka ardhur dhe shumë lojëra kanë filluar të shtojnë gjëra të ndryshme ose të ofrojnë dhurata falas. Një ndër këto lojëra është edhe Brawl Stars e cila ka sjell një event të vogël dhe dhurata falas për…
Brawl Stars sjell 2 brawlers të rinj, skins dhe shpërblime falas
Një nga brawlers do të jetë falas për të gjithë gjatë Brawlidays Brawlidays janë këtu në Brawl Stars dhe kanë sjellë shumë gjëra në lojën mobile. Në një episod të ri të Brawl Talk, drejtuesi i lojës dhe menaxheri i…
Këto janë planet e esports të Brawl Stars për 2021
Supercell zbuloi planet e saj për Kampionatin e Stars Brawl 2021 sot. Konkurrenca po zgjerohet ndjeshëm vitin e ardhshëm me më shumë sezone dhe rajone që çojnë në Brawl Stars World Finals 2021. Vitin e ardhshëm do të ketë tetë…
AC Milan do të ketë tashmë një ekip në esports
Gjigandi global i futbollit, AC Milan është bashkuar me trendin në rritje të klubeve europiane të futbollit që zhyten në esports, njoftoi klubi. Në vend që të krijojë divizionin e saj të esports, ekipi po partnerizohet brenda vendit me organizatën…
Episodi ‘Welcome to Starr Park’ i Brawl Stars, bëhet Brawl Talk më i ndjekur
Është parë mbi 26 milion herë brenda vetëm katër ditësh Brawl Talk i fundit i Brawl Stars, i titulluar "Welcome to Starr Park", është bërë episodi më i shikuar i talk show-t të Supercell. Premiera u prezantua më 7 Shtator…
Përditësoni Brawl Stars për të marrë Brawl Pass dhe shumë përfitime shtesë
Episodi i fundit i Brawl Stars, Brawl Talk u lëshua sot dhe zbuloi veçorinë e ardhshme në lojë. Update-ti do të shtojë brawl pass, një brawler të ri dhe skins në lojë. Këtu janë të gjitha veçoritë e ardhshme të…
Brawl Talk i fundit i Brawl Stars kap 9 milion shikime brenda 24 orësh
Videoja është në seksionin Trending në të paktën 11 shtete Episodi i fundit Brawl Talk i Brawl Stars, i cili zbuloi një seri veçorish të ardhshme tërheqëse në lojë, ka thyer rekorde në YouTube. Videoja përshkoi 9 milion shikime brenda…
Këto janë esports në mobile që duhet të luani në 2020
Mobile esports janë bërë tashmë shumë popullore Viti i fundit ka qënë padyshim shumë i madh për esports në mobile. Me evente që kanë mbushur stadiume dhe kanë tërhequr mbi 1 milionë shikues si në rastin e Free Fire World…
Dy Brawlers, një game mode i ri dhe piratë do të vijnë në Brawl Stars
Bea dhe Max do të vijnë në update-in e ardhshëm të Brawl Stars Bëhuni gati për lundrim! Update i ardhshëm në Brawl Stars do të sjellë një tematikë pirate, siç zbuloi Supercell ditën e djeshme. Një game mode i ri…
Brawl Stars 2020 Championship do të ketë $1 milionë prize pool
Supercell do të zgjerojë arenën kompetitive të Brawl Stars Brawl Stars Championship do të ngrejë stekën për 2020. Kampionati i esports do të ofrojë mbi $1 milionë shpërblime për fituesit, sipas një lajmërimi të Supercell në 14 dhjetor. Fansat mund…