Tag: blackout

Blackout mund të rikthehet në Call of Duty 2020
Battle royale-i i Treyarch mund të rikthehet sërish, pasi Blackout raportohet të vijë gjatë lançimit të Call of Duty 2020. Pavarësisht suksesit të Infinity Ward me battle royale-in Warzone, ka qenë Blackout battle royale-i i parë i një loje Call…
Battle royale i CoD: Black Ops 4 tashmë ka tanke
Krahas tankut, shumë gjëra të tjera do të vijnë në këtë mode. Një update i madh do të vijë së shpejti për Call of Duty: Black Ops 4 që ka lidhje me tematikën apokaliptike të zombive në Blackout dhe shtimin…
Apokalipsi i zombive ka ardhur në Call of Duty: Black Ops 4
Si duket pjesa e të vdekurve që levizin në Call of Duty: Black Ops 4 u mërzit duke qëndruar në Zombies mode dhe është shpërndarë tani në të gjithë pjesën tjetër të lojës, duke filluar një apokalips zombish. Operation Apocalypse…
Sezoni i ri i Call of Duty: Black Ops 4 shton një Specialist shpatash
Do të kemi edhe ndryshime të mëdha në Blackout. Treyarch dhe Activision janë të vendosura për ta mbajtur Black Ops 4 në gjendjen e tij më të mirë. Në 30 prill erdhi një sezon i ri për lojën dhe bashkë…
Një glitch në Call of Duty: Black Ops 4 po i lë lojtarët të fitojnë pa bërë asgjë
Fatkeqësisht kohët e fundit glitch-et janë shtuar shumë, jo vetëm në Call of Duty si duket, por në shumë lojëra në fakt. Teksa update-et zakonisht kanë qëllim të rregullojnë të tilla probleme, ndojëherë ato krijojnë të reja. Pak a shumë…
Arsyeja e vërtetë pas dështimit të Anthem dhe pse nuk duhet ta blini – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Joker i DC vjen me nje trailer 4. Blackout mode behet nje muaj falas në Call of Duty: Black Ops 4 3. Albion Online bëhet free-to-play 2. Borderlands 3 do te…
Call of Duty: Black Ops 4 Blackout do të jetë falas për një muaj

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout do të jetë falas për një muaj

Nuk pushojnë thashethemet për Call of Duty: Modern Warfare 4
Gjatë javës së fundit, kemi filluar të dëgjojmë një shumëllojshmëri të gjerë të deklaratave që kanë lidhje me lojën e ardhshëm të Call of Duty, që më së shumti supozohet të jetë Modern Warfare 4. Infinity Ward ka marrë stafetë për…
Call of Duty: Black Ops 4: Blackout mode do të jetë falas për një javë
Kjo do të zgjasë nga datat 17-24 janar Call of Duty: Black Ops 4 mori përsipër battle royale me Blackout mode dhe rezultatet kanë qenë shumë të suksesshme. Nëse deri në këtë pikë nuk e keni parë se çfarë rezervon…
Probleme madhore me Call of duty:Black Ops 4 Blackout në Xbox
Aktualisht, lojtarë të shumtë po ankohen për Call of Duty: Black Ops 4 në Xbox One X. Arsyeja është ngrirja e figurës e cila ndodh në fazat e vona te Blackout. Studioja e zhvillimit Treyarch është në dijeni të problemeve…