Tag: battle pass

Shumë shpejt do të kemi një battle pass të ri në Dota 2
Valve ka përditësuar vazhdimisht test servers të Dota 2, i cili shpesh është një pararendës i update-ve të mëdha që vijnë. Kjo ka qenë përgjithësisht një praktikë standarde me Valve, me këto testime që përdoren për të provuar përmbajtje të…
Si të ngrini shpejt nivelet në Fortnite Chapter 3 | GUIDE
Ngritja e nivelit të Battle Pass në Fortnite ndonjëherë mund të duket sikur kërkon përgjithmonë, veçanërisht kur i afroheni Nivelit 100, por ka disa mënyra të ndryshme për t'u ngjitur në nivele më shpejt. Këtu janë disa nga mënyrat më…
Armët e Call of Duty: Vanguard shfaqen në Warzone
Pasi u duk në një postim të fundit në blog nga Raven Software, rënia e paparë falas ka mbërritur për Call of Duty: Warzone, me përmbajtje të re që i shtohet Season Six Battle Pass, e fokusuar rreth armëve të…
Si të përdorni sistemin Battle Stars në Fortnite
Epic Games ka sjellë pas përsëri sistemin e Battle Stars në Chapter 2 Season 8 të Fortnite duke iu dhënë mundësinë lojtarëve që të zgjedhin cilin item që ata duan nga Battle Pass. Kjo është gjithçka që duhet të dini…
Warzone Season 6, Data e nisjes, përmbajtja e të tjera
Call of Duty: Vanguard do të dalë shumë shpejt në publik. Sidoqoftë, Sezoni 6 i Warzone është ende i vendosur të dalë para se Vanguard të integrohet në lojë. Këtu janë të gjitha detajet për Sezonin 6 të Warzone. Sezoni…
Battlefield Mobile do të ketë Battle Pass, Skins, dhe shumë të tjera
Battlefield Mobile së shpejti do të fillojë të nxjerrë një sërë testesh për lojëra në vende të caktuara para se të zgjerohet në rajone të reja. Sipas një njoftimi zyrtar, Battlefield Mobile do të organizojë testin e parë të lojës…
Morty nga ‘Rick and Morty’ vjen në Fortnite
Duke u bashkuar me Rick, pjesë e Kapitullit 2 Sezoni 7 Battle Pass, si një shok, Morty arrin me anë të Mecha Morty Outfit, e disponueshme në Item Shop së bashku me më shumë sende të reja të Morty. Duke…
Kur nis Warzone Season 5?
Është pothuajse për një sezon të ri me përmbajtje të re që po vjen në Call of Duty: Black Ops Cold War dhe Warzone. Më 29 korrik, Treyarch filloi të tregonte rreth asaj që është në pritje për sezonin e…
Ja se çfarë mund të prisni nga sezoni i ardhshëm në Fortnite
Fortnite, një lojë popullore free-2-play Battle Royale, mund të ketë filluar finalizimin e përmbajtjes për përditësimin e ardhshëm të sezonit 8. Loja është në gjysmë të rrugës për sezonin aktual 7 dhe fansat janë ngazëllyer për të mësuar më shumë…
Si të merrni më shumë XP dhe rrisni nivelin në Fortnite | GUIDE
Rritja e nivelit i Battle Pass-it tuaj në Fortnite ndonjëherë mund të duket sikur zgjat përgjithmonë, veçanërisht kur i afroheni Nivelit 100 dhe atyre stileve të avancuara, por ka disa mënyra të ndryshme për tu rritur më shpejt. Sezoni 7…