fbpx
Anna-Maria
Anna-Maria
149 Articles0 Comments

Po bëhen spekulime për The Witcher 4 dhe Cyberpunk 2
Mendohet se CD Projekt Red synon të bëjë një vazhdim të lojërave të saj shumë të suksesshme RPG. Studioja planifikon të fillojë "zhvillimin paralel triple-A" në 2022, sipas një raporti të ri të strategjisë së biznesit dhe zhvilluesit po përqendrojnë…
Update-i javor i GTA Online sjell double rewards
1 Prilli nuk u festua në GTA Online. Më 1 Prill ishte gjithashtu ditë e enjte, gjë që e bën reset day në GTA Online në ditën e gënjeshtrave - një pozicion i pasigurt për lojtarët. Fatmirësisht, nuk duket se…
Numri i lojtarëve të Among Us rritet ndjeshëm pas update-it të ri
Among Us sjell një update të ri i cili rikthen lojtarët e vjetër. Siç do të keni dëgjuar, update-i i ri i madh i Among Us tashmë ka arritur, me një hartë Airship, tasks dhe zona për të eksploruar, ndryshime…
Lëshohet një trailer për filmin e ri të Neon Genesis Evangelion
E keni parë trailer-in më të fundit të kësaj anime klasike? Evangelion 3.0 + 1.0: Thrice Upon A Time është pjesa e fundit e serisë Rebuild of Evangelion që na ka dhënë tre filma të mëparshëm që dokumentojnë një botë krejt të…
Kapitulli i fundit i One Piece vendos Straw Hats në pozitë të vështirë
Cliffhanger i manga-s së One Piece fillon betejën e re për Luffy. Në "War For Wano" të One Piece pamë forcat e Straw Hat Pirates, Vassals of Oden, Beast Pirates dhe anëtarët e Worst Generation së bashku për të vendosur…
Finalja e Black Clover zbulon të ardhmen e serisë
Black Clover ka përfunduar dhe fansat nuk janë të lumtur. Finalja na ka kujtuar të gjithëve se të gjitha gjërat e mira kanë një përfundim, por fansat e kësaj serie magjike nuk menduan se do të duhej të ndaheshin kaq…
For Honor shton një veçori të re në lojë për 1 Prillin
Ditën e 1 Prillit, Ubisoft zbuloi temën For Honor për këtë ditë të veçantë, e cila përfundoi më 2 prill! Shpatat e lojtarëve u shndërruan me ato plastike dhe ata udhëhoqën ushtritë me ushtarë lodër. Gjithashtu, shumë u shpërqendruan nga…
Konfirmohet se do te lëshohet një film Black Clover
Botuesi japonez Shueisha Inc njofton se një film Black Clover është në proces, së bashku me debutimin e një teaser trailer. Bazuar në serinë manga me të njëjtin emër nga Yūki Tabata, historia e Black Clover përqendrohet në një djalë të quajtur Asta…
Dr Disrespect boton librin e tij të parë
Steamer-i i famshëm Dr Disrespect po boton një përkujtim për karakterin në fjalë që tregon historinë e yllit më të madh në lojëra. Dr Disrespect është një nga personalitetet më të mëdha në streaming, i njohur mirë për karakterin e…
WWE SuperCard feston Wrestlemania 37 me tier të ri kartash
WWE SuperCard tani ofron nivele të reja kartash me temë piratësh, Quest dhe më shumë. 2K njoftoi debutimin e nivelit të kartave WrestleMania 37, karakteristikat e reja dhe WrestleMania 37 Quest në WWE SuperCard, loja collectible card-battle nga Cat Daddy Games e disponueshme…