fbpx
Anna-Maria
Anna-Maria
149 Articles0 Comments

Diamond Key është shpërblimi i ri që do të vijë në Borderlands 3
Director’s Cut DLC i Borderlands 3 do të shfaqë një progression scheme të re, do të përfshijë challenges të rregullta dhe javore, si dhe aftësinë për të fituar Diamond Keys. Rezulton që Diamond Keys të Borderland 3, të disponueshëm vetëm…
Policia ndaloi rrjetin më të madh të cheat-eve me vlerë $750 milion
Falë policisë kineze dhe Tencent, ofruesit e cheat-eve "më të mëdhenj në botë" janë ndaluar pasi grumbulluan më shumë se $750 milion. Në mars të vitit 2020, një rrjet i madh cheat-eve të video lojërave u raportua në policinë kineze.…
One Piece tregon formën e re të Kaido
One Piece debutoi një formë të re të paparë për Kaido në kapitullin më të ri të manga-s! Kaosi në Onigashima vazhdon të shpërthejë ndërsa Straw Hats kanë marrë fitore dhe humbje të ndryshme të vogla në kulmin e Wano Country arc deri më tani. Por ndërsa pjesa tjetër…
My Hero Academia Movie 3 zbulon kostume të reja
My Hero Academia ka treguar pamjet më të mirë deri tani të kostumeve të reja që vijnë në filmin e tretë, World Heroes’ Mission. Së pari bënë tease përmes tre posterave misterioze për Izuku Midoriya, Katsuki Bakugo dhe Shoto Todoroki, por shpejt u konfirmua se këto…
STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town tashmë gjendet në Nintendo Switch
Marvelous Europe Limited njoftoi se STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town tani është në dispozicion fizikisht dhe dixhitalisht për Nintendo Switch brenda Evropës dhe Australisë. Për të festuar lançimin e STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town Marvelous Europe Limited ka publikuar një trailer i cili…
Duket sikur Wild Hunt do të jetë në Season 2 të The Witcher
Fotografitë e xhirimeve që ndodhin në Saunton Beach në Devon tregojnë atë që sigurisht duket si Wild Hunt në një skenë nga adaptimi i Netflix i Season 2 të The Witcher. Lojtarët e video lojës njohin Wild Hunt si armiqtë e fundit, si…
Netflix do të lëshoi 40 filma dhe seri anime këtë vit
Ky është dyfishi i titujve të anime që lëshoi në vitin 2020! Netflix do të ketë një koleksion shumë më të madh anime për të zgjedhur deri në fund të këtij viti. Platforma streaming më e madhe në botë ka njoftuar në AnimeJapan 2021 Expo të Tokios…
PUBG Mobile ka kaluar 1 miliard shkarkime në iPhone dhe Android
PUBG Mobile është padyshim një nga battle royale më të luajtura në dispozicion për platformën mobile. Që nga lançimi, PUBG Mobile ka qenë e fortë. Sapo kemi marrë veshë se loja tani është shkarkuar 1 miliard herë në të gjithë botën…
Ç’do të sjellë update-i 16.10 për Fortnite
Fansat e Fortnite! Do të vijë një shumëllojshmëri fix-esh të bug-eve dhe glitch-eve për BR dhe Creative Modes në patch-in e ardhshëm të lojës: v16.10. Fortnite Season 6 mori update-in e tij (v16.00) më 16 mars, duke sjellë një varg përmbajtjesh të reja…
MrBeast kalon 2 ditë i groposur nën tokë
YouTuber-i i njohur MrBeast ka kaluar limitet duke qëndruar në një kuti nëntokësore për 50 orë rresht. Jimmy ‘MrBeast’ Donaldson bën disa nga videot më të çmendura në YouTube, sidomos harxhimi i lekëve. Ai ka bërë video në platformë që nga viti 2012 dhe…