Edhe Riot e pranon se Yuumi është e pabalancuar
Zhvilluesit kanë si qëllim të gjejnë mënyra për ta bërë counter atë Yuumi ka qënë prej kohësh një prej kampionëve më të urryer nga lojtarët e League of Legends. Aftësitë e saj e bëjnë një prej kampionëve më të fuqishëm,…
Patch 9.24 në LoL do të sjellë ndryshime për Ryze, Senna dhe Yuumi
Këto janë disa prej ndryshimeve të para që do të vijnë në Patch 9.24 Kampioni më i ri i League of Legends, Senna, erdhi në lojë në nëntor. ADC/Support-i më i ri në lojë ka domimuar deri më tani në…
Riot Games ka bërë hotfix Yuumi vetëm një ditë pas lançimit të saj
Macja Magjike kishte përqindjen e fitoreve më të ulët nga çdo kampion në lançimin e tyre Kampioni më i ri i League of Legends, Yuumi, ka qenë tema më e diskutuar në lojë këto ditë, por për arsyet e gabuara.…
Zbulohen statistikat e Yuumi, vetëm një ditë pas ardhjes së saj në LoL
Win rate nuk është aspak aty ku pritej Yuumi, Macja Magjike, është champion-i më i ri që është bërë pjesë e League of Legends dhe është një mace e cila fluturon së bashku me një libër magjik dhe luhet si…
League of Legends: Shikoni trailer-in e zbulimit zyrtar të Yuumi
Macja Magjike Riot Games nuk ka shumë që postoi një teaser rreth Yuumit. Tani, pavarësisht se të gjithë e dinim dmth, është konfirmuar që kemi të bëjmë me një mace magjike që shkakton shumë dëme. Roli i Yuumi është support,…
Kampioni i rradhës së League of Legends është Yuumi
Do të jetë një support shumë i lezetshëm Riot ka konfirmuar zyrtarisht kampionin e ri të League of Legends, përmes një teaseri. Shenja të mëparëshme ishin hedhur në internet se Yuumi do të kishte lidhje me macet dhe kjo është…