Tag: warzone

Lojtarët e bërë ban në CoD Warzone s’mund të luajnë as Vanguard
Shumë lojtarë të Call of Duty nuk janë në gjendje të luajnë beta Vanguard pasi kanë marrë një ban të përhershëm edhe pse nuk e kanë luajtur kurrë lojën. Por nëse jeni bërë ban në Warzone, ky mund të jetë…
Veshja e Kim Kardashian krahasohet me një skin të Warzone
Për botën e modës, Met Gala vlerësohet shumë si një ekspozitë e modeleve novatore, konceptuale. I ndjekur nga një listë e jashtëzakonshme muzikantësh dhe aktorësh, eventi shpesh çon në disa veshje intriguese që ngrenë shumë vetulla. Kim Kardashian është një…
Warzone Season 6, Data e nisjes, përmbajtja e të tjera
Call of Duty: Vanguard do të dalë shumë shpejt në publik. Sidoqoftë, Sezoni 6 i Warzone është ende i vendosur të dalë para se Vanguard të integrohet në lojë. Këtu janë të gjitha detajet për Sezonin 6 të Warzone. Sezoni…
Warzone sjell një hartë të re në Oqeanin Paqësor
Lojtarët e Call of Duty: Warzone mund të presin një udhëtim në Paqësor më vonë këtë vit në një hartë të re me points of interest të reja dhe një mjedis unik për t’u eksploruar, njoftoi Activision. 🌴We are going…
Ky glitch i Warzone mund t’ju japë free kills por edhe BAN
Hackers pothuajse në çdo lobby, perk i ri me wall-hack, armë të reja broken... Mungon edhe ndonjë glitch i vogël për ta bërë lojën më perfekte. Glitch-et nuk janë të rralla në rrugët e Verdansk. Ato më të ndeshurat zakonisht…
Cheater i Warzone del në reklamë anti-cheat; vazhdon të bëjë cheat
Javën e kaluar, përdoruesi i Tiktok rushman360 njoftoi botën, se ai ishte bërë hardware ban (që do të thotë se jo vetëm llogaria është bërë ban por pajisja nga e cila ti luan, bëhet ban nga loja) nga Call of…
Warzone mund të sjellë mode të ri i cili pëlqehet shumë nga lojtarët
Call of Duty: Vanguard u zbulua zyrtarisht përmes një ngjarje në lojë PvE Warzone. Lojtarët duhej të përfundonin detyrat në Betejën e Verdansk. Komuniteti e shijoi këtë dhe po kërkon nga zhvilluesit të shtojnë më shumë veçori PvE. PvE njihet…
Ku mund të ndiqni zbulimin e Call of Duty: Vanguard
Pas disa muajsh spekulimesh dhe thashethemesh, Call of Duty: Vanguard është më në fund në horizont, dhe lojtarët do të jenë në gjendje të marrin shikimin e tyre të parë në lojë me një ngjarje zbuluese që po zhvillohet LIVE…
Loja e re e Call of Duty do të njoftohet javën e ardhshme
Sezoni i festave të vitit 2021 po afrohet, dhe megjithatë, ne ende kemi akoma shumë pak detaje zyrtare mbi titullin kryesor të Call of Duty të këtij viti. Ne e dimë që Sledgehammer Games është përgjegjës për lojën, që thuhet…
Gjithçka që duhet të dini për Warzone Season 5
Sezoni 5 i Warzone është më në fund drejtpërdrejt dhe lojtarët mund t’i bëjnë update lojës për të filluar me sezonin e ri. Sezoni 5 i Warzone vjen me shumë përmbajtje të reja si POI në Verdansk, një hartë të…