Tag: vin diesel

Trailer-i i ‘Fast And Furious 9’ shfaq John Cena
Kishte një pikë në ekskluzivitetin e franchise të Fast and Furious, ku filmat filluan të ishin gjithnjë e më pak në lidhje me garat dhe situatat aksion gjysëm të besueshme, duke u bërë përkufizimi i filmave emocionues. Edhe kapitulli i…
Vin Diesel do të jetë një zhvillues në lojën e Ark II
Përfshirja e aktorit në Ark II me sa duket shkon përtej performancës përpara kamerës, Diesel po bashkohet me zhvilluesin Studio Wildcard në një rol drejtues, duke marrë titullin e presidentit të konvergjencës krijuese (mesa duket Diesel ka njohuri dhe eksperiencë…
Ark sjell një trailer për Ark: The Animated Series
Seria e animuar e Ark do të sjellë shumë personazhe të famshëm Së fundmi loja multiplayer survival ka sjellë një trailer të shkurtër rreth një serie të animuar të quajtur Ark: The Animated Series e bazuar në lojën Ark. Por…
Vin Diesel do të luajë protagonistin në Ark 2
Na u duk sikur na bënë sytë në fillim, por pasi pamë trailerin e njoftimit të Ark 2, kuptuam që Vin Diesel do të jetë protagonist i saj. Kjo u njoftua gjatë Game Awards 2020. Studio Wildcard gjithashtu njoftoi një…
Vin Diesel sugjeron se Guardians Of The Galaxy do të jenë në filmin e ri të Thor
A do i shohim Guardians of the Galaxy në Thor: Love and Thunder? Nëse personazhet e Guardians of the Galaxy do të shfaqen në Thor: love and Thunder, kjo nuk do të ishte ndonjë çudi e madhe dhe pikërisht Vin…
Vin Diesel thotë se Fast and Furious 10 do të ketë dy pjesë
Javën e kaluar u pa publikimi i trailerit të shumëpritur të F9, i cili përveç shfaqjes së një makine duke përdorur një litar ure për tu lëkundur nëpër një kanion gjigant, bëri tease kthimin e karakterit të preferuar të fansave,…
Ylli i F&F9 dëshiron të nderojë Paul Walker dhe Kobe Bryant në film
Bota është ende duke vajtuar vdekjen e Kobe Bryant fundjavën e kaluar. Ludacris, Chris Bridges, nga Fast & Furious 9 i ardhshëm u siguruan t'i tregonin Entertainment Tonight se legjenda e NBA shërbeu si një frymëzim për ta dhe pjesën…
Cardi B i bashkohet kastit të Fast & Furious 9
Ende nuk dihet se çfarë roli do të luajë ajo Cardi B është bërë pjesë e kastit të Fast & Furious 9 në një rol që ende nuk është zbuluar. Ky është filmi i saj i parë pas rolit të…
Vin Diesel konfirmon se John Cena do të jetë pjesë e Fast and Furious 9
Nga një yll i WWE te tjetri Mungesa e Dwayne Johnson në seritë e Fast & Furious është zëvendësuar me një tjetër yll të WWE. Vin Diesel ka qenë ai që nga adresa e tij e instagramit ka konfirmuar prezencën…
Vin Diesel ka mundësi ti bashkohet filmave të Avatar
Katër filmat e Avatar të James Cameron kanë kohë që janë në punim e sipër. Një video e re ka treguar prezencën e Vin Diesel në setin e filmit. Ylli i Fast and Furious postoi një video në Instagram të…