Tag: venom

Venom 3 dhe Ghostbusters 4 njoftohen nga Sony
Sony Pictures ka njoftuar vazhdimet e disa prej ekskluziviteteve të saj më të mëdha. Një film i tretë Venom dhe një vazhdim i Ghostbusters: Afterlife tani janë në punë, tha kompania gjatë CinemaCon. Filmat Venom, edhe pse jo domosdoshmërisht të…
Venom i Tom Hardy iu bashkua MCU
Marvel Cinematic Universe po bëhet gjithnjë dhe më i madh. Ka gjithnjë e më shumë heronj dhe të lig që i bashkohen botës, dhe mes tyre ka disa fytyra që nuk do të prisnit kurrë t'i shihnit. Sigurisht me publikimin…
Bëhen leak skinet e reja FREE FIRE X VENOM
Free Fire është i njohur për bashkëpunimet e tij unike me udhëheqësit industrialë në fushën e tyre specifike. Garena kohët e fundit njoftoi një bashkëpunim me filmin aksion të ardhshëm Venom: Let There Be Carnage. Si rezultat i këtij partneriteti,…
Garena shpall bashkëpunimin midis Free Fire dhe Venom
Free Fire sapo zbuloi në Instagram në lidhje me partneritetin e tyre të parë me ekskluzivitetin e filmit Marvel, Venom: Let there be carnage. Një kryqëzim midis Battle Royale Freefire dhe Venom do të nisë zyrtarisht më 10 tetor, duke…
Spider-Man është super heroi më fitimprurës
Është pak e çuditshme që një djalë që është kafshuar nga një merimangë radioaktive të marrë fuqi të jashtëzakonshme, së bashku me aftësinë për tu zvarritur në mure dhe për të krijuar rrjeta për t'u lëkundur në qytetin e Nju…
Shihni trailerin e ri të Venom
Ndërsa kemi parë gjithnjë e më shumë përsëritje të personazheve nga librat comics të përshtatur në film dhe TV,  të gjithëve na është dashur të pranojmë se sa e rëndësishme është estetika për produktin përfundimtar. Çdo person Fandom Marvel mund…
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë përsëri
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë për herë të dytë dhe tani nuk do të dalë në kinema të paktën deri në shtator 2021. Shumë data filmash janë shtyrë disa herë për shkak të pandemisë gjatë 12 muajve…
Ja si mund të duket Carnage nga Woody Harrelson në Venom 2
Një artist ka ndarë një pjesë që tregon se si mund të dukej Woody Harrelson si Carnage in Venom: Let There Be Carnage. Vazhdimi i radhës Venom po sjell për herë të parë të dy personazhet së bashku në ekranin…
Një spin-off i ri i Spider-Man do të vijë, por nuk do të jetë pjesë e MCU
Sony po përgatit një spin-off të ri. Një film i ri spin-off i Spider Man është në punë e sipër, por ai nuk ka për të qenë pjesë e MCU. Sipas raportimeve, Sony ka punësuar shkrimtarin e Amazing Spider-Man 2,Roberto…
Trailer-i i dytë i Venom
Venom: Trailer-i i ri ofron njohuri mbi historinë dhe sinkronizimin e parazitit Në trailerin e ri të anti-heroit Venom, ne na jepen pamjet e para të "shkëlqimit" të plotë të përbindëshit CGI. I dubluar plotësisht, dëgjojmë zërin e shtrembëruar të…