Tag: uplay

Shpërblimet e Ubisoft Club do të jenë të pavlefshme për një javë
Me Ubisoft Club dhe Uplay të cilët po kalojnë në platformën Ubisoft Connect, gjatë kësaj jave nuk do të merrni shpërblime për lojëra të ndryshme të Ubisoft Ubisoft Connect është platforma më e re që po vjen nga Ubisoft e…
Ja koha e lëshimit për sezonin e ri të The Division 2
The Division 2 sjell një sezon të ri më shumë gjëra interesante Sezoni 3 i The Division 2 është gati të fillojë, dhe ne tani e dimë saktësisht se kur ta presim atë. Titulli Azhurnimi 11, i cili azhurnon lojën…
The Division 2 është përsëri falas këtë fundjavë
Ka ardhur koha për një udhëtim tjetër të lirë në Uashington The Divizioni 2 po merr një fundjavë tjetër falas. Më herët sot, Ubisoft njoftoi se do të jeni në gjendje të luani nga 24 shtator deri më 28 shtator.…
Si të merrni Game Pass Ultimate dhe EA Play pa asnjë kosto shtesë
Microsoft dhe Electronic Arts bashkohen sëbashku për të shpërndarë Game Pass Ultimate dhe EA Play pa asnjë kosto shtesë Tani që u zbulua çmimi i Serisë Xbox S, portat e njoftimeve të gjeneratës së ardhshme janë hapur me Microsoft i…
Ghost Recon Breakpoint është falas për tu luajtur këtë fundjavë
Ubisoft do e vlerësonte vërtet nëse do t’i jepnit lojës një shans të dytë Ghost Recon Breakpoint ishte shumë e keqe kur ajo doli vitin e kaluar. Ubisoft ka vazhduar të qëndrojë me të, megjithëse, dhe vetëm këtë javë lëshoi…
Shihni Ubisoft Forward dhe merrni Watch Dogs 2 falas
Watch Dogs 2 do të jetë falas për tu luajtur gjatë vitrinës së ardhshme dixhitale të Ubisoft Ubisoft do të dhurojë Watch Dogs 2 në PC falas gjatë eventit Ubisoft Forward këtë fundjavë. Thjesht regjistrohu në llogarinë tënde Uplay gjatë…
Luani Assassin’s Creed Origins falas këtë fundjavë
Mund t'i bëni pre-load lojës që tani në Uplay. Ubisoft ka njoftuar se Assassin's Creed e 2017s do të jetë falas për tu luajtur nga datat 19-21 korrik, me pre-loading që është i disponueshëm që tani, në përgatitije për fundjavën…
Assassin’s Creed 2 do të jetë falas në Uplay këtë javë
MyDealz.de, një faqe gjermane për zbulimin e okazioneve të videolojërave, nxori në pah giveawa-n e ardhshme, dhe analisti i industrisë Daniel Ahmad e vuri në dukje atë në llogarinë e tij në Twitter. Faqja tregon se çfarë duket të jetë…
Ghost Recon Breakpoint është falas për tu luajtur në fundjavë
Dhe Immersive Mode është në dispozicion tani Ghost Recon Breakpoint nuk u prit mirë kur u lançua, por: Do të jetë falas në Epic Store dhe Uplay nga sot deri të hënën. Një update sapo shtoi Immersive Mode, i cili…
Ubisoft lançon Uplay+, do të jetë falas për një muaj
Këtë muaj do të keni mundësi të luani çdo lojë të Ubisoft falas Uplay+, shërbimi me subscription nga Ubisoft u lançua ditën e djeshme në PC. Si një ofertë promocionale, Ubisoft ka vendosur t'ia dhurojë shërbimin falas për muajin e…