Zhvilluesit e Black Ops Cold War i heqin nerfs të MP5
Lojtarët kanë bërë thirrje për nerfs për SMG-në që nga fillimi, dhe zhvilluesi bëri disa rregullime në një ndërhyrje të shpejtë përpara një patch-i më të madh që balancoi lojën. Por tani duket se patch-i ka zhbërë nerf-et për momentin.…
Festojini festat me Animal Crossing: New Horizons
Bëhuni gati, temperaturat po ulen! Moti më i ftohtë mund të mbërrijë, por për fat të mirë, ai gjithashtu po sjell një gëzim të ngrohtë për pushimet e fundvitit në lojën Animal Crossing: New Horizons për Nintendo Switch. Në 19…
Clan Wars 2 do të mbërrijë së shpejti në Clash Royale
Update-i do të vijë live në servera "për disa ditë" Clan Wars 2 ka qenë fokusi kryesor i Supercell muajt e fundit në Clash Royale. Veçoria u prezantua me një rework të plotë të Clans. Kjo i lejon lojtarët të…
Update-i tjetër falas i Fallout 76 është Steel Dawn dhe do të dalë në Dhjetor
Brotherhood of Steel po vjen në Appalachia në update-in e Fallout 76, Steel Dawn Update-i tjetër falas për të gjithë lojtarët e Fallout 76 është Steel Dawn, dhe lëshohet në 1 Dhjetor. Ky është kapitulli i parë i questline-it të…
Update-i javor i GTA Online sjell Diamonds dhe ulje në Casino Heist
Jemi sërish në atë pikë të javës ku shohim se çfarë të rejash sjell update-i javor i Grand Theft Auto. Këtë rradhë kemi ca gjëra interesante në dyqan. Në rradhë të parë diamonds janë rikthyer në Casino Heist të këtij…
PUBG Mobile sjell një update që do ju lirojë memorien e telefonit
Përmasa e madhe e lojës ka qenë gjithmonë një problem për përdoruesit në mobile të PUBG. Tani do të keni opsionin të personalizoni instalimet tuaja për të ruajtur memorien. Nëse nuk keni shumë hapësirë në telefon dhe ju duket e…
Çfarë ka sjellë update-i i ri Call of Duty: Mobile
Update-i i fundit i Call of Duty: Mobile sjell një listë mbreslënëse ndryshimesh dhe plot kontent të ri për lojën. Le t'i shohim të gjitha me rradhë: HARTË E RE Si fillim, lojtarët kanë patur mundësinë të shohin fare pak…
Update i WWE 2K Battlegrounds shton Goldberg, Batista, Trish Stratus & më shumë
Batista, Goldberg dhe Trish Stratus janë ndër 10 super yjet e WWE që do të shtohen në WWE 2K Battlegrounds si personazhe të luajtshëm në javët e ardhshme. WWE 2K së fundmi njoftoi tre updates të ardhshme në lojën e…
Update-i i fundit i Fortnite sjell Jetpacks dhe përmirësimet e next-gen
Epic Games ka sjelë update-in më të fundit për Fortnite, me patch v14.50 të datës 3 nëntor për PC, Xbox One, PS4 dhe Nintendo Switch, duke shënuar rikthimin e Jetpacks dhe përgatitijet e fundit të lojës, përpara se të lançohet…
Red Dead Online po i sjell lojtarëve kuaj falas dhe një hartë thesari
Update-i tjetër i Red Dead Online do t'u sigurojë lojtarëve një hartë falas thesari dhe kuaj falas, për sa kohë që ata plotësojnë kërkesat për t'i blerë ato, të cilat në fakt janë jashtëzakonisht të lehta për t'u plotësuar.  Megjithatë,…