fbpx

Tag: The Mandalorian

SAG Awards 2021: Viola Davis dhe Chadwick Boseman shkruajnë historinë
Duke prezantuar shfaqjet kryesore në televizion dhe filma,edicioni i të djelës i çmimeve SAG ishte një program i lavdishëm i shkurtër i përmbledhur në vetëm një orë. Sidoqoftë, ky sezon paraqiti prezantimin e parë ndonjëherë të çmimeve SAG për njerëzit…
Mandalorian po vjen t’ju vrasë në LTM e re të Fortnite
Mund ta luani deri në datë 9 shkurt. Në LTM (limited time mode) e fundit të Fortnite, të quajtur Mando's Bounty, personazhi i Mandalorian është vënë pas jush, ndaj ruhuni prej tij. Kjo LTM është live tani dhe do të…
Baby Yoda do të vijë në Star Wars: Squadrons
Pavarësisht konfirmimit para pak javëve se nuk kishte ndërmend të sillte gjëra të reja në Star Wars: Squadrons, Electronic Arts ka njoftuar një update surprizë, që do të sjellë items të bazuar në serialin e Disney +, The Mandalorian. Update-i…
Star Wars: The Mandalorian ka marrë një opening anime
Së fundmi një fans ka krijuar për The Mandalorian një opening anime të inspiruar nga anime e famshme Cowboy Bebop Sezoni I dytë I Star Wars: The Mandalorian do të vijë për disa ditë në Disney + dhe një fans…
Disney ka filluar punën me sezonin e 3 të The Mandalorian
Ardhja e The Mandalorian në Disney Plus nëntorin e kaluar, ishte një sukses mbarëbotëror. Deri së fundmi dinim se sezoni i dytë i serialit do të vinte tetorin e ardhshëm, me fansat që po i presin aventurat e reja të…
The Mandalorian mund të kthehet në një film po ashtu
Sipas CEO-s së Disney Shërbimi streaming i Disney, Disney Plus, u lëshua për në Amerikë dhe vendet e tjera Nëntorin e kaluar. Së bashku me të pamë një sërë shfaqjesh si "The Mandalorian", seriali i parë televiziv "Star Wars" që…
PewDiePie shpjegon planin e tij për të shkatërruar Baby Yoda
"Do e haja Baby Yoda, nëse kjo do e hiqte qafe atë." Në një tjetër episod të Meme Review, Felix ‘PewDiePie’ Kjellberg ka shpjeguar se si ndjehet për ekzistencën e Baby Yoda dhe të gjitha memet që e kanë pasuar…