Tag: the division

Gameplay nga The Division Heartland është shfaqur dhe zhvilluesit nuk janë të lumtur
Mbi 20 minuta të lojës The Division Heartland kanë qarkulluar në internet, si dhe një video nga Ubisoft që paralajmëron testuesit e lojës që të mos publikojnë informacione të lojës. Heartland është një free-to-play game për PC, PlayStation dhe Xbox.…
Ubisoft njofton një lojë të re falas nga universi i Tom Clancy, Heartland
Ubisoft ka njoftuar Tom Clancy's The Division: Heartland, një lojë pa pagesë për PC, PlayStation dhe Xbox diku në mënyrë të paqartë në "2021-22". Është duke u zhvilluar nga studioja Ghost Recon Red Storm Entertainment dhe ju tashmë mund të…
Tom Clancy’s The Division do të jetë falas për një javë
The Division do të jetë falas për t’u marrë në Ubisoft Store Të gjithë i duam lojërat falas dhe loja e radhës është Tom’s Clancy The Division. The Division do të jetë falas për një javë dhe mund ta merrni…
Një spinoff single-player i Division është i mundur në të ardhmen
Historia e The Division e Tom Clancy është e përcaktuar sigurisht. Shoqëria amerikane është përmbysur pas lëshimit të Green Virus dhe një njësi sekrete e specializuar me agjentë është aktivizuar për të kthyer atë që është humbur. Problemi është se…
Bungie largohet nga Activision, por mban Destiny – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. AMD sjell kartën e re grafike për gaming 4. Patch 9.2 sjell kampionin më të madh te LOL 3. The Division 2 do të lançohet në Epic Store 2. Quests në…
Këtë fundjavë mund të luani ‘The Division’ plotësisht falas
Këtë fundjavë ju do të keni mundësi të provoni për herë 'shooter'-in online The Division pa detyrim. Ubisoft është do të organizoje një event 'free' në PC dhe consoles deri më 17 shtator 2018. Në të njëjtën kohë ka disa…
The Division: Luajeni këtë ‘shooter’ falas në PC gjatë fundjavës
Nëse keni dashur ndonjëherë të provoni shijen e 'shooter-it online', The Division, do ta keni këtë mundësi këtë fundjavë. Pasi Ubisoft ka organizuar një event falas, në të cilin mund të  shkarkohet loja nga 6 deri në 9 shtator 2018. Ndërkohë…