Tag: Tana Mongeau

Tana Mongeau zbulon se po shqyrton ndeshjet e boksit pasi mori oferta të çmendura
Duket se YouTuber Tana Mongeau mund të hyjë në ringun e boksit në të ardhmen, pasi ajo zbuloi se po merrte "oferta të çmendura". Gjatë dy viteve të fundit, i ashtuquajturi "influencer boxing" është bërë një fenomen jashtëzakonisht i popullarizuar,…
Tana Mongeau ofendon Madison Beer
YouTuber-ja dhe ylli i TV-së Tana Mongeau ka folur në lidhje me Madison Beer dhe fansat e Madison nuk janë të lumtur për ato që Tana kishte për të thënë. Tana Mongeau është e njohur për videot e saj qesharake…
Tana Mongeau zbulon arsyen pse humbi verifikimin e YouTube
Tana gjithmonë ka ditur se si të tërheqë vëmendjen. Duke qenë një yll në mediat sociale, kjo është pak a shumë puna e saj. Së fundmi ajo ka përdorur platformën e saj që t'i bëjë njerëzit të votojnë, por kjo…