Tag: surviving mars

Ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas këtë fundjavë
Paradox ka një shitje në Steam këtë fundjavë për të festuar konventën dixhitale të botuesit PDXCon Remixed. Si pjesë e shitjes, ju mund të luani Stellaris, Cities: Skylines dhe Surviving Mars falas për tërë fundjavën dhe më pas t'i merrni…
Loja e radhës në Epic do të jetë një sci-fi city builder
Sigurisht, lojërat sci-fi kanë zakonisht gjithë ato laser guns dhe anije gjigande hapsinore, por ndonjëherë është më argëtuese të ndërtosh sesa të shkatërrosh. Dhe loja e radhës në Epic Games Store do t'iu lejojë të ndërtoni qytetin tuaj në Mars.…
Surviving Mars dhe DLC-ja Space Race janë falas në Epic Games Store
Epic Games ka ofruar një lojë dhe një expansion falas këtë javë Këtë javë Epic ka ofruar një lojë tjetër falas për t'iu bërë juve të përdorni launcher-in e tij dhe këtë javë është diçka mjaft interesante. Surviving Mars është…