Tag: shroud

“Po sikur kjo hartë e CS:GO të ishte pjesë e Valorant” – Shroud
Michael ‘Shroud’ Grzesiek pohon se nëse ai mund të merrte një hartë nga Counter-Strike dhe t’i bënte Riot Games të rikrijonte në Valorant Episode 2, ekziston një favorit i qartë që do të funksiononte “shkëlqyeshëm”. Pavarësisht se ishte një ish-profesionist…
shroud është i shqetësuar se shumë lojtarë të CS:GO po kalojnë në VALORANT
Ish lojtari profesonal i CS:GO Michael "shroud" Grzesiek ka folur dhe një herë në lidhje me debatin CS:GO apo Valorant dhe ka theksuar se është i shqetësuar për ish lojën "kryesore" të tij. Kur RIOT hodhi në treg Valorant për…
Shroud flet për stream sniping në Valorant
Michael "shroud" Grzesiek mund të jetë një nga lojtarët më të mirë FPS, por asnjë aftësi nuk të mbron dot plotësisht nga stream snipers. Gjatë një transmetimi të bërë së fundmi në Twitch, Shroud i bëri thirrje streamer mode të…
Shihni se si shroud merr një ace të çmendur në Valorant
Icebox është ende një hartë relativisht e re që lojtarët kanë frikë të luajnë. Sidoqoftë, shroud arriti të tejkalojë pesë armiq në hartën më pak të luajtur duke përdorur agjentin më pak të zgjedhur, Viper. Ace ishte i pabesueshëm, duke…
Shroud hedh poshtë CSGO dhe komplimenton Valorant
Rrënjët e Michael "shroud" Grzesiek janë të hedhura në Counter-Strike: Global Offensive, por kjo nuk do të thotë që ai nuk është në dijeni të realitetit të lojës. Ish pro i Could9 diskutoi diferencat kyçe mes Valorant dhe CSGO në…
Ky bug i Valorant ju lejon të shihni armiq kudo në hartë
Ish-pro i CS:GO, shroud, së fundmi ka vënë re një bug në Valorant i cili mund të shndërrohet në një 'exploit' për shumë lojtarë të lojës. Gjatë një stream-i të kohëve të fundit, shroud ishte duke shijuar një lojë të…
Shroud vë në dukje se pse të gjithë duhet të luajnë Cyberpunk 2077
Legjenda e streaming Michael 'shroud' Grzesiek ka vënë në dukje një arsye kryesore pse gamers duhet të luajnë Cyberpunk 2077 të CD Projekt Red, pavarësisht të gjitha problemeve që e kanë përndjekur lojën. Edhe para lançimi, Cyberpunk 2077 ishte një…
Shroud shpjegon pse Cyberpunk është loja më e mirë single-player ndonjëherë
Shroud u argëtua aq shumë gjatë lojës së tij të parë të Cyberpunk 2077, sa e përshkroi si loja më e mirë single-player e të gjitha kohërave. Gjithsesi, ai kishte edhe pak kritika konstruktive për të ofruar. "Loja më e…
Shroud shpjegon pse u largua dhe pse mund të kthehet në PUBG
Gjatë një stream, Shroud ka treguar arsyet e tij pse është larguar nga PUBG dhe çfarë mund ta bëjë që të vijë përsëri PUBG dikur ka qënë mbreti i lojërave të zhanrit battle royale por tashmë loja ka filluar të…
A do të arrijë ndonjëherë Valorant nivelin e CS:GO?
Ylli i streaming, Michael 'shroud' Grzesiek definitivisht mendon se Valorant ka potencialin të jetë një esport aq i madh sa CSGO, por jo pa u përballur me disa sfida serioze nëse shpreson të arrijë atë nivel Ish-pro i CS:GO tha…