Tag: Season 10

Sezoni 10 i Call of Duty: Mobile më në fund ka mbërritur
Shumë veçori emocionuese po vijnë Season 10 i Call of Duty: Mobile i quajtur The Hunt ka nisur tashmë. Siç pritej, sezoni do të sjellë një Battle Pass të ri me disa skins të reja, ushtarë dhe items të tjera…
Terminal konfirmohet si harta e re e CoD: Mobile në Season 10
Zhvilluesit e Call of Duty: Mobile kanë lëshuar teaser-in e tyre të parë për Season 10 dhe konfirmohet që Terminal më në fund po arrin në lojë Edhe pse Season 9, i cili është i përfshirë në temën e Luftës…
Rasputin vs Osiris mund të vijë në sezonin e ri të Destiny 2
Një rikthim në mars me Warlock-un më të famshëm Season of Dawn në Destiny 2 do të zgjasë edhe vetëm 3 javë më shumë dhe lojtarët ende nuk dinë shumë për sezonin e ardhshëm të lojës. Por pas reset-it të…
Teaser-i i season 10 në League of Legends tregon rework-un e Volibear
Teaser-i i ri i Season 10 na tregon se çfarë duhet të presim nga League of Legends këtë vit Season 10 në League of Legends është fare pranë dhe zhvilluesi Riot ka disa lajme entuziazmuese për atë çka pritet të…
Nerf i Aphelios dhe rework i Sylas do të vijnë në Patch 10.1 të LoL
Patch-i i parë i Season 10 në League of Legends do të jetë shumë i madh Me fillimin e sezonit të ri të League of Legends fare pranë, një patch i madh pritet të vijë, duke finalizuar të gjitha ndryshimet…
Season 10 në League of Legends do të nisë në 10 janar
Bëhuni gati! Një vit i ri, një sezon i ri në League of Legends. Pas një muaji eksperimentimi, pre-season në League of Legends po i vjen fundi dhe ai do të zëvendësohet nga Season 10 gjatë kësaj jave. Llogaria zyrtare…
Season 10 i PUBG Mobile do të fillojë në 9 nëntor
Season 10 i PUBG Mobile është njoftuar zyrtarisht në Twitter. Kemi lajme të mira! PUBG Mobile i është drejtuar Twitter dhe ka njoftuar se Season 10 do të vijë në datë 9 nëntor. Në postim gjithashtu u zbulua se Royale…
Ndryshimet e preseason në League of Legends kanë ardhur në PBE
Tashmë keni mundësi të provoni gjithçka të re në League of Legends në PBE Preseason në League of Legends është zakonisht një periudhë testimesh nga Riot për të parë ndryshimet që nevojiten në lojë. Çdo vit, update të shumta revolucionarizojnë…
Kur do të jetë Fortnite prapë online?
Pas mbylljes së Season 10, që literalisht thjesht e fshiu Fortnite jashtë ekzistencës, duke i lënë lojtarët në pritje të një vrime të zezë, nuk pati asnjë njoftim të mëtejshëm se kur loja do të kthehej online pas The End.…
Eventi The End në Fortnite bëri crash Twitch
Në Mixer mendohet të ketë ndodhur e njejta gjë. Teksa miliona njerëz tentuan të shikonin eventin The End, për mbylljen e Season 10 në Fortnite, Twitch bëri crash. Mbi një milion fansa hynë nëpër kanalet e tyre të preferuara për…