Tag: san andreas

San Andreas, Vice City dhe GTA 3 do të rikthehen me përmirësime
Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City dhe Grand Theft Auto: San Andreas po përditësohen dhe ri-publikohen në platformat moderne më vonë këtë vit, njoftoi Rockstar Games, duke konfirmuar një seri leaks. Treshja e lojërave inovatore GTA do…
Remaster i trilogjisë së GTA mund të vonojë më shumë seç pritej
Një leaker i besueshëm ka pohuar se fansat e GTA mund të presin më shumë sesa pritej për Trilogy Remastered, me titullin që potencialisht do të dalë në vitin 2022. Edhe pse shumë fansa të Rockstar po presin me padurim…
GTA 3, Vice City dhe San Andreas do të kenë një remaster
Mesa duket thashethemet e shumta rezultuan të vërteta. Një remaster i tre lojërave Grand Theft Auto është duke ardhur për platforma të ndryshme duke përfshirë këtu edhe Nintendo Switch. Dhe akoma më mirë, pritet që të vijë këtë vjeshtë. Për…
San Andreas mund të rikthehet përsëri
Një informacion i ri ka qarkulluar së fundmi rreth Rockstar Games. Sipas këtij informacioni, Rockstar Games ka në plan që të bërë një remake të lojërave të saj të mëparshme Grand Theft Auto. Në fillim të këtij viti, disa raporte…
Shihni këtë super remaster me rezolucion 8K të San Andreas
A nuk ka asnjë lojë nga Rockstar Games që meriton një remaster sesa Grand Theft Auto: San Andreas? Ky mod i jaw-droping me ndihmën e inteligjencës artificiale na jep një paraqitje të shkurtër të asaj që mund të jetë, dhe…
Cheat Codes: Kode për GTA San Andreas
Një ndër lojërat më nostalgjike për shumë gamers është sigurisht GTA San Andreas. Një ndër gjërat e para që shumica prej nesh bënte ishte përdorimi i cheat codes ose kodet. Për t’iu rikthyer nostalgjinë iu keni sjellë një listë me…
GTA III, San Andreas & Vice City mund të bëhen remaster
Siç jam i sigurt që e keni vërejtur gjatë viteve, Rockstar Games nuk është një studio që interesohet veçanërisht për të rishikuar të kaluarën e saj. Ndërsa lojtarët në të gjithë botën duan një remaster të klasikeve Grand Theft Auto:…
Rockstar prezanton Rockstar Games Launcher dhe një seri të GTA falas me të
Merrni GTA San Andreas falas nëse e shkarkoni. Rockstar Games vjen me një bombë të tijën. Sot doli në sipërfaqe për herë të parë Rockstar Games Launcher. E bukura tjetër pastaj është që gjërat filluan me një kopje falas të…