Tag: samsung galaxy

Sa kushton Samsung Galaxy S21: Çmimi dhe ku mund ta blini
Para pak kohësh Samsung prezantoi Samsung Galaxy S21 nga seria e smartphone Galaxy. Ky smartphone është i vlefshëm gjithashtu edhe në Shqipëri por lind pyetja: Ku mund ta blini ju një Samsung Galaxy S21? One.al One iu ofron mundësinë për…
Galaxy S21 po shiten më shumë në krahasim me seritë e S20
Shifrat janë mbresëlënëse. Sipas Samsung, shitjet e telefonave të regjistruara në 11 ditët e para në treg ishin deri në 30% më mirë krahasuar me seritë Galaxy S20 rreth një vit më parë. Këto numra pasqyrojnë shifrat e porositjes paraprake…
Bëni çdo ditë epike me Samsung Galaxy S21 dhe Galaxy S21+
Seria e fundit S e Samsung ju fuqizon të ndani dhe të lidheni lehtësisht me kamerën dhe videon më të fundit, me dizajn të ri të guximshëm dhe aftësi efektive të lidhjes Samsung Electronics prezantoi Galaxy S21 dhe Galaxy S21…
Njoftohet telefoni më i ri i Samsung, Samsung Galaxy M02s
Samsung prezantoi një smartphone të ri të përballueshëm të quajtur Galaxy M02s. Do të debutojë në Indi me një çmim fillestar prej 8999 INR (12,409 lek) dhe do të vijë me një CPU octa-core, një bateri të madhe dhe tre…
Zbulimi zyrtar i Samsung Galaxy S21 pritet të vijë në 14 Janar
Gjigandi elektronik i Koresë së Jugut, Samsung Electronics konfirmoi zyrtarisht të hënën lançimin e smartphone-it të saj, Galaxy S21. Seria e telefonave smart Galaxy S21 të Samsung do të zbulohet në eventin online Galaxy Unpacked në 5 pasdite në 14…
S-Pen i Galaxy S21 Ultra do të vijë me një kasë të veçantë
Imazhet e reja të dhëna më poshtë tregojnë se si do të duket Galaxy S21 Ultra me kasën e re të bashkangjitur. Disa blerës të mundshëm mund ta shohin këtë pajisje si diçka që nuk do e preferonin, por mbani…
Samsung njofton eventin e Galaxy S21, ‘Everyday Epic’ në 14 Janar
10 ditë nga sot, Samsung pritet të njoftojë anëtarët e rinj të linjës së saj kryesore smartphone, Galaxy S21. Gjigandi korean zbuloi publikisht këtë informacion përmes një ftese të titulluar ‘Everyday Epic’, duke zbuluar se seria e re e telefonave…
Ky është aksesori i ri që vjen së bashku me Samsung Galaxy S21
Sipas raporteve të fundit, seria Samsung Galaxy S21 nuk do të vijë me një karikues në disa tregje. Sidoqoftë, raporti i fundit tregon se ky smartphone do të suportojë një karikues të ri të shpejtë 30W. Vlen të përmendet se…
Samsung One UI 3 ngre përvojën e përdoruesit në lartësi të reja me Android 11
Dizajn i rafinuar, personalizim i përmirësuar dhe kontroll më i madh i veçorive në të cilat mbështeteni më shumë për t'ju ndihmuar të bëni më shumë punë Sot, Samsung Electronics njoftoi fillimin zyrtar të One UI 3, azhurnimi më i…
Së shpejti mbërrijnë pajisjet Galaxy A12 dhe Galaxy A02s
Smartphone-ët Samsung premium me një çmim të shkëlqyer, bateri që zgjat, një ekran që të bën për vete dhe kamera të fuqishme Samsung Electronics zbuloi telefonat e rinj Galaxy A12 dhe A02s, duke bërë inovacionin e hapit të fundit edhe…