fbpx
Sponsored
Sponsored
72 Articles0 Comments

Seria më e re e Samsung Galaxy S21 dhe kufjet Galaxy Buds Pro mbërrijnë në Shqipëri në fund të Janarit
Smartphone-t Samsung Galaxy S21, S21+ dhe S21 Ultra, si dhe kufjet wireless Galaxy Pro Buds do të jenë të disponueshme në Shqipëri nga 29 Janari, 2021 Pas eventit global Unpacked, Samsung Electronics Adriatic prezantoi modelet e saj më të fundit…
Fotografi Rankin dhe muzikantja Stefflon Don bashkëpunojnë në një set fotografik me Samsung Galaxy S21 Ultra
Rankin x Stefflon Don krijojnë një koleksion të portreteve dhe përmbajtjes sociale për t'i bërë homazhe një brezi që i frymëzojnë ata Samsung Electronics zbuloi sot një galeri me përmbajtje vizuale, të shkrepura tërësisht me Samsung Galaxy S21 Ultra të…
Njihuni me Galaxy Buds Pro: Audio epike për çdo moment
Kufjet më të mira të Samsung sjellin cilësi të pakrahasueshme të zërit, ANC inteligjent dhe lidhje pa ndërprerje, të gjitha të paketuara nën një dizajn perfekt Samsung Electronics njoftoi sot lançimin e kufjeve të brezit të ardhshëm: Galaxy Buds Pro.…
Bëni çdo ditë epike me Samsung Galaxy S21 dhe Galaxy S21+
Seria e fundit S e Samsung ju fuqizon të ndani dhe të lidheni lehtësisht me kamerën dhe videon më të fundit, me dizajn të ri të guximshëm dhe aftësi efektive të lidhjes Samsung Electronics prezantoi Galaxy S21 dhe Galaxy S21…
Samsung Galaxy S21 Ultra: Përvoja premium e smartphone, e krijuar për të qenë epike në çdo mënyrë
Galaxy S21 Ultra sjell sistemin e kamerës më të përparuar dhe inteligjente të gradës profesionale, ekranin më të ndritshëm dhe më të zgjuar në një Galaxy dhe performancën më të mirë të Galaxy në një smartphone deri më sot Samsung…
Samsung prezanton Neo QLED, MICRO LED dhe linjat Lifestyle TV
Samsung kryeson në vitin e tij të 15-të si marka kryesore globale e televizorëve me vizionin ‘Ekranet Kudo, Ekranet për të Gjithë’ Samsung Electronics zbuloi portofolin e tij të 2021 me ekranet Neo QLED, MICRO LED dhe Lifestyle TV gjatë…
ONE Telecommunications plotëson dëshirat e fëmijëve në Pediatrinë e QSUT
Festat bëhen më të mira, kur të gjithë janë të gëzuar. Ata që e ndjejnë më shumë atmosferën festive, janë padyshim, fëmijët. Disa prej tyre, gëzimin e kanë të kushtëzuar pasi janë të privuar nga ajo që është më e…
ONE Telecommunications në mbështetje të eventit teknologjik “Hackathon”
Më 22 dhjetor 2020, u organizua “Think Tech Hackathon” me temën e “Internet of Things”, si një nga risitë e kohëve të fundit. “Hackathon” ishte një event tejet i suksesshëm, dedikuar teknologjisë dhe mënyrave novative se si ajo përmirëson vazhdimisht…
Samsung do të zhvillojë seritë Galaxy sipas preferencave të klientëve
Në 2021, Samsung do të zhvillojë në mënyrë aktive seritë Galaxy sipas preferencave të klientëve dhe do të sfidojë përvojat celulare Në postimin e tij të fundit në blog, Presidenti dhe Drejtori i Komunikimeve Celulare në Samsung Electronics TM Roh…
Festa më të mira, çdo ditë
Zbukurimet dhe dritat na lajmërojnë për ardhjen e festave. Pavarësisht vështirësive të këtij viti, ka diçka të cilën asgjë nuk mund ta kufizojë: komunikimi me të dashurit dhe të afërmit. Arsyet për ta pritur me padurim vitin 2021 janë edhe…