Tag: Ryan Reynolds

Deadpool 3 do të drejtohet nga Shawn Levy
Që kur Disney bleu shumë nga pronat e Fox-, duke përfshirë të gjithë filmat e Marvel, një nga pyetjet më të mëdha në mendjet e fansave të Marvel ka qenë për fatin e Deadpool, një personazh me vlerësim të qartë…
Netflix zbulon filmat që do të vijnë gjatë vitit 2022
Edhe pse jemi akoma në pandemia dhe bota nuk është stabilizuar akoma, kjo gjë nuk e ka penguar Netflix që të sjellë një larmishmëri të madhe filmash për vitin 2022. Por çfarë ka në plan Netflix të sjellë për vitin…
Prodhuesit e James Bond konfirmojnë se Idris Elba mund të jetë 007
Tani që Daniel Craig është larguar nga roli i James Bond pas një ecurie të pabesueshme 15 vjeçare, fansat janë të dëshpëruar të dinë se cili aktor do të marrë çelësat e Aston Martinit më pas. Një numër emrash të…
Ryan Reynolds bën shaka për James Bond e radhës
Koha e Daniel Craig si James Bond zyrtarisht ka mbaruar që nga filmi i shumëpritur i shtatorit No Time To Die, spekulimet janë kthyer se kush do të jetë saktësisht aktori i ardhshëm që do të marrë rolin e superspiunit…
Deadpool 3 do të vijë në jetë, pasi Disney dhe Reynolds kanë gjetur skenaristet
Deadpool 3 më në fund do të vijë në jetë, pas kaq muajve pasiguri që ndoqën shkrirjen e Disney-Fox. Raportohet se Ryan Reynolds dhe Marvel Studios, që është nën pronësinë e Marvel, kanë zgjedhur Wendy Mulyneux dhe Lizzie Molyneux-Loeglin për…
PewDiePie zbulon një histori gallatë me Ryan Reynolds
Felix ‘PewDiePie’ Kjellberg zbuloi një histori për të qeshur nga e kaluara e tij, kur takoi aktorin e Deadpool, Ryan Reynolds. Ylli suedez shpjegoi se si pasi bënë një selfie bashkë, ai e turpëroi. Tani jo tamam turpërim, por një…
Deadpool 3: Ryan Reynolds konfirmon filmin e ardhshëm
A do të dalë ndonjëherë Deadpool 3 apo jo? Aktori Ryan Reynolds kohët e fundit ka sqaruar këtë çështje. Si pjesë e shfaqjes së mëngjesit "Live with Kelly and Ryan", ai zbuloi se puna mbi filmin tashmë ka filluar. Ka…
Free Guy sjell Ryan Reynolds si një NPC në një videolojë
Free Guy do ju bëjë të mendoheni dy herë përpara se të ngatërroheni me një NPC në GTA. Në këtë trailer të ri të Free Guy, një NPC i parëndësishëm në një videolojë të dhunshme merr vullnet të lirë. Deri…
Deadpool 3 do të jetë shumë ndryshe raporton Ryan Reynolds
Suksesi i madh i Deadpool-it në vitin 2016 kishte shumë surpriza - spin-offi i X-Men me buxhet të kufizuar nuk ishte vetëm filmi më i suksesshëm i të gjitha kohërave, por fitoi më shumë para se shumica e filmave ekskluziv. Vitin…