Fiona
26 Articles0 Comments

Deadpool 3 do të jetë shumë ndryshe raporton Ryan Reynolds
Suksesi i madh i Deadpool-it në vitin 2016 kishte shumë surpriza - spin-offi i X-Men me buxhet të kufizuar nuk ishte vetëm filmi më i suksesshëm i të gjitha kohërave, por fitoi më shumë para se shumica e filmave ekskluziv. Vitin…
League of Legends vjen me një trailer të ri që është tepër anime
Më parë këtë javë, u publikua “Awaken” nga League of Legends. Është një video, që sjellë si personazhet ashtu dhe botën e Riot’s MOBA në jetë, më mirë se çdo gjë që zhvilluesi ka krijuar më parë. Madje dhe një trailer i ri…
Kingdom Hearts III pre-load është i disponueshëm në PS4
Pritja pothuajse ka mbaruar. Fansat kanë kërkuar për Kingdom Hearts III për vite, dhe tani është vetëm një javë larg nga publikimi i tij në PS4. Disa ende mund të zgjedhin një version fizik të lojës, por do të ketë shumë…
Ace Combat 7 bëhet loja me lançimin më të madh të serive ne Angli
Ace Combat 7: Skies Unknown bëri një ulje të sigurt javën e kaluar, dhe është në një fillim mbresëlënës për në klasifikimet e Mbretërisë së Bashkuar. Megjithëse jo në vendin e parë, Bandai Namco duhet të jetë i lumtur me…
Bandai Namco anulloi dy sesionet e fundit të Jump Force Open Beta
Gjatë fundjavës, Bandai Namco drejtoi një open test beta për kundërshtarin e saj anime, Jump Force. Për fat të keq, shumë lojtarë kanë raportuar probleme të lidhjes dhe çështje të tjera. Në fakt, ajo u bë aq e keqe saqë…
Jepen informacione të reja mbi filmin e shumëpritur Minecraft
Filmi Warner Bros. Minecraft ka një regjizor të ri, Peter Sollett, puna e të cilit përfshin serinë televizive The Path nga Hulu dhe filmat Freeheld dhe Nick dhe Norah's Infinite Playlist. Sollett ka zëvendësuar bashkë-krijuesin It’s Always Sunny in Philadelphia Rob McElhenney, i cili hoqi dorë…
Dave Bautista bëhet pjesë e kastit prestigjoz të Dune
Dave Bautista është tashmë pjesë e kastit të suksesshëm të Dune, adaptimit legjendar të romanit nga Frank Herbert të  drejtuar nga Denis Villeneuve. Timothee Chamalet dhe Rebecca Ferguson janë duke përmbyllur projektin, i cili tregon historinë e komplikuar të një…
Game of Thrones do të vij me një spinoff së shpejti
HBO njoftoi të martën kastin e plotë dhe regjizorin për prequel-in e të parapëlqyer-it Game of Thrones - dhe Westeros duket më me diversitet se kurrë. Pjesa më e madhe e kastit janë femra duke filluar me regjizoren e kësaj…
Vetëm 30 minuta demo-ja e remake-ut të Resident Evil 2
Capcom do t'i japë fansave të survival horror një moment të shkurtër nga remake i Resident Evil 2 më vonë këtë javë me një demo me kohë të limituar - shumë të limituar, në fakt, vetëm 30 minuta. "1-Shot Demo"…
Sony konfirmon Venom 2 së bashku me një datë publikimi
Pas suksesit të filmit të fundit Sony / Marvel Venom, duket se Sony po përgatitet që tani për një pjesë te dytë. Variety thotë se Sony ka bërë negociata me skenaristin e Venom Kelly Marcel për një rikthim të Venom…