Tag: red dead online

Rockstar ndalon update për Red Dead Online
Rockstar Games tani e ka zyrtarizuar se tani do të ndalojë lëshimin e më shumë updateve kryesore për Red Dead Online. Arsyeja për përfundimin e mbështetjes ishte përqendrimi i të gjitha burimeve të tyre të zhvillimit në një lojë të…
Red Dead Redemption 2 merr një zgjerim të Mexico map
Ky mod gjithëpërfshirës Red Dead Redemption 2 i lejon lojtarët të eksplorojnë Meksikën falë një numri zgjerimesh të ndryshme të zhvilluara nga lojtarët që duan të shohin lojën origjinale të riimagjinuar në versionin më të ri të RAGE engine. Ndërsa…
Ka ardhur update-i javor në Red Dead Online
Nëse keni kursyer ca Capitale shtesë, kjo javë është koha për të shpenzuar pak për Ember of the East. Nëse nuk e bëni këtë, lajmi i mirë është se Rockstar gjithashtu do të shpërblejë bonus Capitale për lojtarët me një…
Update-ti i fundit i Red Dead Online pasuron collectors
Fokusi i Red Dead Online është zhvendosur zyrtarisht nga çdo përmbajtje që përfshin zgjerimin e Blood Money në aktivitete më të përparuara. Është një qëndrim që është pasqyruar në mënyrë perfekte në përditësimin javor të Red Dead Online të kësaj…
Red Dead Online sjell Season Pass të ri, bonuse dhe të tjera
Javën e kaluar Rockstar dha bonuse për Blood Money dhe shumë dhurata të tjera. Këtë javë ka ndarë detaje në lidhje me shpërblimet dhe zbritjet e reja që vijnë në Red Dead Online. Loja gjithashtu merr një kalim sezoni të…
Red Dead Online sjell bonuse për Blood Money Crimes dhe shumë dhurata
Fitoni Bonuse dhe Shpërblime për Dastardly Deeds ketë javë në Red Dead Online. Lojtarët që respektojnë ligjin nuk kanë nevojë të aplikojnë. Kriminelët e pamëshirshëm që i bëjnë një vizitë Sean Macguire, Anthony Foreman, Joe, ose James Langton, dhe kryejnë…
Update i ri i Red Dead Online ofron bonuse
Një update i ri ka ardhur këtë javë në Red Dead Online duke iu dhënë mundësinë lojtarëve të bëjnë “grind” dhe përfitojnë nga bonuset. Këtë javë, zhvilluesi i Red Dead Online ka sjellë një update të ri të quajtur Blood…
GTA 5 ka shitur më shumë se 150 milion lojëra deri më tani
Take-Two raportoi se rezultatet e tremujorit të parë ishin në rënie, megjithëse jo aq ashpër sa prisnim. Për tre muajt që përfunduan më 30 qershor, të ardhurat u ulën 2% në 813 milion dollarë me rezervimet neto poshtë 29% në…
Red Dead Online sjell super update
Përditësimi i ri Red Dead Online: Blood Money është drejtpërdrejt dhe është një nga përditësimet më të mëdha ende në modalitetin online të Red Dead Redemption 2. Siç zbulojnë shënimet zyrtare të patch-it, ai jo vetëm që përmban rregullimet dhe…
Updates të reja vijnë në GTA Online dhe Red Dead Online
Rockstar Games ka zbuluar më shumë detaje mbi përditësimet që vijnë në GTA Online dhe Red Dead Online gjatë kësaj vere. Dhe duket se janë të shumta. Rockstar përshkoi të gjitha detajet në një njoftim për shtyp, dhe ne po…