Tashmë mund të luani PUBG Lite falas në Europë dhe Rusi
PUBG vjen falas për PC me parametra të ulëta Versioni free-to-play i PlayerUnknown’s Battlegrounds ka ardhur sot në Europë, duke i dhënë mundësi lojtarëve me parametra të ulëta të shijojnë battle royale-n e Brendan Greene. PUBG Lite u testua fillimisht…
PUBG Lite do të vijë në Europë në beta në 10 tetor
Tashmë do të keni mundësi të luani PUBG falas në kompjuterin tuaj PUBG Lite është testuar intensivisht në disa rajone gjatë muajve të fundit dhe tashmë versioni free-to-play i battle royale-s popullore do të vijë në Europë në më shumë…