Tag: operator

Rainbow Six Siege po ofron një operator falas për lojtarët e saj
Lojtarët e R6S do të marrin një operator falas me rastin e festive të fundvitit Gjatë viteve të kaluara, Ubisoft ka dhuruar një operator falas për të gjithë lojtarët e Rainbow Six Siege dhe ka vendosur që edhe ketë vit…
Linja e Reaver skins bën një rikthim në Valorant
Përveçse të qënit një skin mjaft shkëlqyes, aspekti pozitiv i këtij skin-i është se evoluon me kalimin e kohës. Ekzistojnë katër nivele për të përparuar, kështu që gradualisht do të bëni unlock një audio personale të shkrepjes, animacionin e reload-it,…
Operator sniper në Valorant është bërë nerf
Patch notes 1.09 të Valorant shpjegojnë pse Operatori është bërë më i shtrenjtë. Patch 1.09 në Valorant përfshin një larmi ndryshimesh, por Riot është fokusuar më shumë tek sniper-i operator, arma që të vret me një plumb (njesoj me AWP-n…
Arma më e mirë e Valorant merr nerf
Arma Operator do marri nerf patch-in e radhës Riot aktualisht është duke testuar ndryshimet në pushkën snajperë dominuese të Valorant-it Operatori. Dizajneri i agjentit kryesor Max Grossman shpjegon në shënimet 1,08 se arma është bërë "shtypëse" dhe se ekipi po…
Operatori i ri i Modern Warfare & Warzone është një kauboj italian
Njihuni me Morte Një operator i ri po futet në betejat e pandërprera të Call of Duty: Modern Warfare dhe Warzone. Morte është një ish-ushtar me një humor të keq dhe një fetish për kaubojsat, dhe përpara mbërritjes së tij…
LEAK: Zbulohen 13 operatorë të rinj në Call of Duty Modern Warfare
18 operatorëve të Modern Warfare do i shtohen dhe 13 të tjerë Seria e Call of Duty morri përsipër disa risqe në Black Ops, ku ata sollën Specialists, të cilët janë skins me aftësi speciale dhe që sollën shumë polemika…
Operatori i parë për Rainbow Six Siege Year 5 mund të jetë Kure Galanos
Është pak a shumë e konfirmuar se Siege është e drejtuar për në Greqi Jemi afër mbylljes së vitit të tanishëm në Rainbow Six Siege dhe kjo do të thotë vetëm një gjë: është koha për të parë të dhënat…
Zhvilluesit e R6 Siege mendojnë të sjellin operatorë me 2 armë dhe K-9
Drejtori kreativ Romain Rimokh flet gjatë gjithë kohës për një qen në lojë Ubisoft duket se nuk po i mbarojnë idetë për operatorët në Rainbow Six Siege. Nga dy operatorët e fundit që erdhën në lojë në Operation Ember Rise,…