Tag: movies

Netflix shton një veçori të re në platformë
Netflix sapo ka shtuar një veçori të re që, sipas gjigantit të streaming, klientët e kanë kërkuar prej kohësh. Siç u vërejt për herë të parë nga Protocol, përdoruesit e Netflix tani mund të vlerësojnë filmat dhe shfaqjet me një…
Netflix vendos tarifa për klientët që ndajnë llogarinë me të tjerët
Ditët e ndarjes së fjalëkalimeve të Netflix së shpejti mund të mbarojnë. Kompania e filmave ka filluar të testojë një veçori të re që do t'i tarifonte njerëzit të shtonin profile të shumta në një llogari. Skema është duke u…
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë përsëri
Data e lëshimit të Venom 2 është shtyrë për herë të dytë dhe tani nuk do të dalë në kinema të paktën deri në shtator 2021. Shumë data filmash janë shtyrë disa herë për shkak të pandemisë gjatë 12 muajve…
Netflix: 10 filmat dhe serialet më të ndjekura momentalisht
Netflix së fundmi ka sjellë shumë seriale dhe filma në platformën e saj streaming gjatë kohëve të fundit. Këto janë seriale dhe filmat më popullore momentalisht në Netflix dhe që po ndiqen më shumë. 10.FIREFLY LANE Firefly Lane është një…
SHAMAN KING vjen në Netflix me një trailer të ri
Shaman King është konfirmuar si anime më e re në Netflix me trailerin e fundit. Reboot-i do të bazohet në mangën klasike të Hiroyuki Takei dhe do t’i japë një risi të paparë që nga debutimi i animes origjinale 20…