Mortal Kombat 11 do të marrë Summer Heat skin pack në 6 gusht
Mortal Kombat 11 do të sjellë një set të ri skinesh në lojë si pjesë e expansion-it Aftermath të shtuar së fundmi. Summer Heat skin pack do të lançohet në 6 gusht dhe është një nga tre DLC-të me tematikë…
Ky leak i ri i Mortal Kombat 11 sjell lajme të mira për fansat
Një Kombat Pack i ri duket se është në horizont. Një leak i ri i Mortal Kombat 11 ka dalë në sipërfaqe me disa lajme të mira për fansat e Mortal Kombat, luftëtarët e preferuar të të cilëve ende po…
Shikoni Friendships në Mortal Kombat në këtë trailer të ri
Një update falas më vonë gjatë këtij muaji do të shtojë Friendships në Mortal Kombat 11. Friendships janë finishers si puna e Fatalities, por në këtë rast ato janë për të fituarit me respekt e në mënyrë miqësore dhe jo…
RoboCop do të vijë në Mortal Kombat 11 në expansion-in e Aftermath
Mortal Kombat 11: Aftermath është një expansion i njoftuar së fundmi që do të vazhdojë hsitorinë kryesore të lojës, me një fokus specifik në personazhe si Sheeva, Fujin dhe Nightwolf. Kjo është interesante, por pjesa më e bukur për Aftermath…
Shikoni gameplay-in e Spawn për Mortal Kombat 11
Fatality e ka shumë fantastik. Gjatë një dekade të tërë në comics për adoleshentë, ishte vështirë të gjeje diçka më edgy se Spawn. Tani ai është rikthyer, por këtë rradhë në Mortal Kombat. Siç duket edhe në trailerin më poshtë,…
Si të bëni fatalitetet e Joker në MK11 – Guida e GameON Albania
Gjak, gjak dhe akoma më shumë gjak Që nga dita e djeshme, Joker është i disponueshëm në Mortal Kombat 11. Ai është duke luftuar Dark Knight që nga viti 1940, kështu që duket se është koha që Joker të argëtohet…
Gameplay i ri i Joker në Mortal Kombat 11 hedh shenja mbi Injustice 3
Për 6 ditë, Joker do të bashkohet me listën masive të Mortal Kombat 11 përmes 'early access', por përpara se keqbërësi i DC të arrijë në PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch dhe Google Stadia, NetherRealm Studios dhe Warner Bros.…
Traileri i ri i Joker në Mortal Kombat 11 është i përgjakshëm
Me pamje të shkurtra nga Batman Është mirë të shohësh dikë që e shijon punën e tij, edhe nëse kjo punë përfshin vrasjen brutale të luftëtarëve të Mortal Kombat 11. Joker është shtimi i parafundit i DLC-së së lojës së…
Mortal Kombat 11 lëshon teaser-in e ri të Joker
Lista e luftëtarve të Mortal Kombat 11 mesa duket do të marrë tone psikopatie këtë fillim viti. Pas eventit të festave të Mortal Kombat 11, Winter Wonderland, që u zhvillua javën e kaluar, loja ka marrë një trailer të ri…
Cyberpunk 2077 dhe Mortal Kombat 11 do të vijnë në Stadia
Google gjithashtu konfirmoi 'The Elder Scrolls Online,' 'Borderlands 3,' dhe 'Superhot.' Nga të gjitha platformat e disponueshme për të luajtur lojëra, mund të themi se Stadia është ndër më të veçantat. Shërbimi streaming i Google, ndonëse jo i pari në…