Tag: mods

Microsoft zbulon Fitimin Masiv të bërë përmes Minecraft Mods
Sipas një raporti të ri Mod-makers e Minecraft fitojnë fitime të mëdha për Microsoft falë tregut në lojë dhe bazës së shtuar të lojtarëve. Microsoft kohët e fundit ka postuar fitimet e saj në tremujorin e tretë për 2021, duke…
Këto janë hartat më të mira për surf në CS:GO
Mund të mos duket tani, por komuniteti i surf në Counter-Strike: Global Offensive po lulëzon falë të gjithë lojtarëve të rinj që i janë bashkuar lojës gjatë vitit të fundit. Për shkak të kësaj, nuk ka kohë më të mirë…
Counter-Strike Fall Guys mode është më i mirë se vetë Fall Guys
teteu" me ndihmën e "Enrico_srp4" ka krijuar një mod të ri të Counter-Strike: Global Offensive. Ky mod i ri i është një koleksion prej 30 minigame me temë pas shembujve të ndryshëm nga Fall Guys të Mediatonic. Mod fillon në një…
Ky youtuber vendos Bernie meme në një videolojë
Një YouTuber mori meme-n e Bernie Sanders dhe e vendosi atë në sa më shumë lojëra që kishte mundësi dhe rezultatet janë disa nga përdorimet më qesharake të memeve që kemi parë ende Dëshironi të shihni Bernie duke përdorur një…
5 mods për Cyberpunk 2077 që duhet t’i keni
Këto mods do t’iu përmirësojnë eksperiencën tuaj në Cyberpunk 2077 Nuk mund ta vëmë në dyshim që Cyberpunk 2077 është një nga lojërat me historinë dhe punën artistike më të bukur që kemi parë kohët e fundit por përsëri ka…
Sipas këtij leak-u mods do të vijnë së shpejti në Fortnite
Që kur u lançua përpara tre viteve, i gjithë content-i  dhe ndryshimet që kanë ndikuar Fortnite kanë ardhur nga Epic Games. Gjithsesi, lojtarët kanë bërë lloj lloj gjërash me krijimet e tyre në Creative mode, duke sjellë harta që mundësojnë…
Rust duket super në këtë remaster të Modern Warfare 2 të krijuar nga fansat
Kush është për 1v1 në Rust? Mos harroni se kur Modern Warfare 2 Remastered erdhi më herët këtë vit dhe nuk përfshinte multiplayer? Një grup fansash nuk ishin shumë të lumtur për këtë, kështu që ata po e ribëjnë vetë.…
Mods më të mirë për single-player mode në GTA 5
Gjatë lëshimit të GTA V, Rockstar u ndesh me një grindje me komunitetin e PC pasi u njoftua se mund të kalonte pak kohë para se të mbërrinte loja në PC. Loja fillimisht u lançua vetëm për konsola, dhe versioni…
Guida e GameON Albania se si të instaloni Minecraft Forge
Udhëzuesi ynë për instalimin e Minecraft Forge për të menaxhuar 'mods'-at tuaj 'Mods'-at për Minecraft nuk janë skarco, kështu që kur është fjala për menaxhimin e mods-ave të Forge që po përdorni në lojën e Mojang, vëllimi i shkëlqyeshëm i…