Tag: mode

Riot zbulon një mode të Valorant të quajtur Replication
Valorant po nxjerr një mode të ri loje. Tifozët e Valorant morën një lajm të pa pritur për mode të ardhshme "Replication" të lojës nga Twitteri zyrtar i Valorant të Shtunën. Në klip, lojtarët së pari dëgjojnë hapa që vijnë…
Riot shpjegon pse nuk po sjell modes të reja në League of Legends
Lojtarët kanë kohë që kërkojnë një variatet më të madh të modes në lojë Nëse po prisni që të lançohet një tjetër mode i ri në League of Legends, mesa duket nuk ka lajme të mira. Riot Games shpjegoi pse…
Gun King mode është live në Garena Free Fire për një javë
Gun King ka ardhur në Free Fire si pjesë e eventit Spine Punk përgjatë muajit maj. Ky mode loje do të jetë i disponueshëm deri në 25 maj. Gun King vendos tetë lojtarë kundër njëri-tjetrit në një pjesë shumë të…
Call of Duty: Modern Warfare do të ketë një mode të ri dhe double XP këtë fundjavë
Call of Duty: Modern Warfare Season 3 është në një fillim të fuqishëm dhe Activision është duke sjellë më shumë kontent në lojën bazë dhe në spin-off-in e saj Warzone. Bashkë me armët, një paketë për Otter dhe një mënyre…
Infinity Ward do të sjellë mode të reja dhe ndryshime në loot-in e Warzone
Në 7 prill Infinity Ward solli detajet mbi të gjitha gjërat që do të vijnë në sezonin e 3 për battle royale-in e Modern Warfare. Mode të caktuara dhe playlists do të prezantohen gjatë sezonit, por kjo nuk është e…
Valorant do të ketë më shumë game modes pas lançimit
Riot thotë se lojtarët duhet të bëjnë më shumë se thjesht çaktivizimi i bombave Pas zbulimit të gameplay-t të Valorant më herët, fansat vunë re se loja FPS e Riot është inspiruar dukshëm nga CS:GO për game mode-in debutues. Megjithatë,…
Legends of Runeterra do të ketë disa formate dhe modes
Letrat dhe setet e reja do të sjellin formate dhe mode të reja Legends of Runeterra do të ketë disa mode dhe formate të reja pas lançimit zyrtar këtë vit, konfirmoi Riot. Me lançimin zyrtar të LoR që duket fare…
Luani si një punëtor i Kryqit të Kuq në ktë mode të ri të Fortnite
Mode-i është bërë leak përpara njoftimit të tij zyrtar në PAX South. Një mode shumë i veçantë i Fortnite është bërë leak përpara njoftimit zyrtar që supozohet të ketë javën e ardhshme. Ky mode vjen me një tematikë filantropike, quhet…
Call of Duty: Mobile do të marrë një mode prop-hunt
Luani si një send në këtë mode të ri. Call of Duty: Mobile do të marrë një mode prop hunt së shpejti. Shenjat për këtë mode u hodhën fillimisht nga Activision përmes një banneri në lojë. Tani, disa pamje të…
Si të luani Zombies mode në Call of Duty Mobile
Call of Duty: Mobile më në fund ka shtuar një mode shumë të shumëpritur për të: Zombies mode. Gjithsesi ajo mund të jetë pak e vështirë për tu gjetur, ndaj ja se si mund të luani kundër një tufe njerëzish…