Tag: mirage

For Honor sjell Year 5 Season 2
Ubisoft njoftoi se For Honor Year 5 Season 2 Mirage është në dispozicion tani. Me mbi 25 milion lojtarë, For Honor është i disponueshëm në PlayStation4, pajisjet e Xbox One dhe Windows PC, si dhe në Ubisoft +, në PlayStation5…
Dikush ka ndërtuar hartën Mirage të CSGO në Minecraft
Minecraft është një ndër lojërat më popullore në botë dhe lojtarët e kanë përdorur atë për të bërë krijime nga më të ndryshmet. Krijimi më i fundit është harta e CSGO, Mirage, e cila është rikrijuar plotësisht në Minecraft. Harta…
Një fans i CS:GO ka sjellë një ‘remade’ të një pjese të Mirage
Ndërsa disa lojtarë mund të jenë të etur të shohin një remake zyrtar të CS:GO hartë Mirage të vijë në lojën, një fans ka vendosur të rikrijojë një nga vendet kryesore të tij vetë. "Ndërsa ne presim që Valve të…
Apex Legends Season 7 sjell buff për Mirage
Mirage në Apex Legends do të marrë një buff në Season 7. Aftësitë e tij kanë rezultuar të jenë jo shumë efektive në lojtarët me eksperiencë, ndaj Respawn ka punuar fort që të gjejë mënyra për t'i bërë buff fuqive…
Gjashtë këshilla për të dalluar Mirage në Apex Legends
Të dallosh Mirage në Apex Legends mund të jetë e vështirë, por disa lojtarë kanë gjashtë këshilla për ju, që do ja u bëjnë jetën, ose të luajturit Apex Legends, më të thjeshtë. Këshillat vijnë nga përdoruesi i Reddit, Rorexz.…
Zhvilluesi i Apex Legends konfirmon një buff të Mirage për Sezonin e 5
Një zhvillues i Respawn Entertainment ka sugjeruar se Hologhraphic Trickster-i i preferuar i të gjithëve do të marrë një buff në Season 5. Kjo i ka lënë fansat e Mirage në padurim të ndryshimeve që mund t' vijnë personazhit të…
Lojtarët e Apex Legends votojnë se cili Legend duhet të bëhet buff
Fansat e Apex Legends kanë zbuluar votat e tyre për personazhet që duan të shohin të bëhen buff në lojën Battle Royale Ndërsa shtohen gjithnjë e më shumë karaktere në Apex, me një normë prej një në sezon, disa nga…
Sipas zhvilluesëve, Mirage do të bëhet buff në Apex Legends
Megjithatë, ata nuk caktuan një datë për këto buffs Kthimi i Mirage në meta-n e Apex Legends nuk është jashtë radarit të Respawn. Legjenda do të bëhet buff në të ardhmen, sipas dizenjuesit kryesor të lojës Carlos Pineda. Pineda zbuloi…
Hartat si Dust 2, Mirage dhe Train të CS:GO janë duke ndryshuar
Dust 2, Train dhe Mirage kanë qenë pre e shumë ndryshimeve së fundmi, por Cache dhe Studio gjithashtu kanë parë disa rregullime të vogla Update-et në CS: GO për Dust 2, Mirage dhe Train kanë mbërritur. Së pari, harta e…
Patch-i i ri i CS:GO sjell Cache e re dhe ndryshime në Mirage
Patch-i i fundit i CS:GO është më i madhi prej kohësh Update më i fundit i FPS më të madhe të Valve Counter Strike: Global Offensive ka sjellë ndryshime të mëdha në hartat e lojës. Update i 2 tetorit nga…