Tag: map

Harta e GTA 6 Vice City është shfaqur me detaje të reja
Një leak i hartës për GTA 6, e cila duket se tregon një version të ri të Vice City, është rishfaqur me disa detaje. Sidoqoftë, jo të gjithë po e marrin seriozisht atë. Rockstar Games as nuk ka konfirmuar që…
Kjo hartë e re fanmade e CS:GO shton Destruct në Inferno

Destruct -“shkatërrim” domethënë aftësia për të thyer mure, objekte dhe sipërfaqe të tjera. Përdorimi i armëve shpërthyese ose pajisjeve të caktuara mund të hapë rrugën midis objekteve dhe mureve për të kaluar në avantazh kundër kundërshtarit, dhe tani falë një…

Kjo teori e Fortnite sugjeron se harta e Chapter 1 mund të rikthehet së shpejti
Eventi The End i Fortnite e ndryshoi totalisht lojën dhe solli kështu me të Chapter 2, duke i transportuar lojtarët në një hartë të re. Por pas katër sezoneve në një vendndodhje, më në fund mund të kthehemi aty ku…
Pesë veçori të reja që duhet të vijnë në Valorant
Këto veçori do ta përmirësonin shumë lojën FPS të Riot Games Valorant u lançua mjaft shpejt, duke u njoftuar në tetor të 2019 dhe më pas duke u futur në closed beta në prill, përpara se të lançohej në qershor…
Zbulohen pamjet e para të Ascent, hartës së re të Valorant
Janë zbuluar layout-i dhe pamjet e para të saj Reyna, agjentja e njëmbëdhjetë e Valorant, ka qënë padyshim qëndra e vëmendjes për lojtarët prej disa ditësh. Megjithatë, përveç saj, kanë filluar të qarkullojnë edhe zëra rreth hartës së re të…
Harta e re Anubis e CS:GO mund të vijë në Active Duty Pool në javët e ardhshme
Vetëm dy javë pasi u shtua në lojë, Anubis mund ta gjejë veten në rotacionin kompetitiv të hartave, duke zëvendësuar ose Mirage ose Vertigo. Anubis u shtua në CS:GO në fund të marsit, gjithsesi ka mundësi që të bëjë hyrjen…
Harta e re e PUBG, Karakin, do të zëvendësojë Vikendi
Zbulohet zyrtarisht harta e pestë e PUBG Harta e pestë e PUBG do të vijë së shpejti dhe quhet Karakin. Pas disa testimeve fillestare, zhvilluesi PUBG Corp. zbuloi në rrejtet sociale emrin e hartës dhe gjithashtu publikoi dhe një trailer…
Zbulohen imazhet e para të hartës së re që do të vijë në PUBG
Në hartën e re, lojtarët do të kenë mundësi të shkatërrojnë mjedisin Një hartë e re në PUBG duket se po vjen dhe zhvilluesit kanë zbuluar disa screenshots se si ajo do të duket. Screenshot-et e reja, të cilat mund…
Drejtori i studios së PUBG hedh shenja drejt një harte të re
Postimi i tij në Twitter hedh shenja drejt kësaj Një prej dizenjuesëve të PUBG ka hedhur shenja se harta të reja do të vijnë në battle royale gjatë vitit të ardhshëm. Brian Corrigan postoi në Twitter një foto të hartave…
Këto janë vendet e reja në hartën e Fortnite Chapter 2
Fortnite Chapter 2 vjen me një hartë të re Fortnite Chapter 2 më në fund ka ardhur dhe ka sjellë me vete një hartë tërësisht të re si dhe shumë points-of-interest të ndryshuara në sezonin e ri të battle royale.…