Tag: left 4 dead

Back 4 Blood Review
Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojërave Left 4 Dead dhe Evolve, Turtle Rock Studio, të cilët rikthehen kësaj here me lojën e tyre më të fundit. Back 4 Blood iu rikthen deri diku në lojën Left 4 Dead…
Back 4 Blood do të jetë vijë në tetor dhe do të jetë pjesë e Xbox Game Pass
Back 4 Blood solli gjatë E3 një trailer të ri ku jepte më shumë detaje rreth lojës dhe gjithashtu njoftime të rëndësishme në lidhje me të. Back 4 Blood vjen nga zhvilluesit e lojës së famshme me zombie, Left 4…
Back 4 Blood është loja më e fundit nga zhvilluesit e Left 4 Dead
Dhe mesa duket loja zombie do të vijë gjatë verës së vitit 2021 Loja më e fundit zombie vjen nga Turtle Rock Studio, studioja zhvilluese e Left 4 Dead, e cila ka sjellë së fundmi një trailer dhe gameplay mbi…
Valve hedh poshtë zërat se po punohet për Left 4 Dead 3
Ata vërtet e urrejnë numrin 3.. Valve, nëpërmjet një deklarate për shtyp, i kanë dhënë fund zërave që kanë qarkulluar kohët e fundit se Left 4 Dead 3 është duke u zhvilluar. "Kemi parë zëra gjatë muajve të fundit rreth…
5 seri horror që duhet të rikthehen me PS5 dhe Xbox Series X
Këto janë disa prej lojërave horror më të mira, por të cilat janë harruar ndër vite Kjo gjeneratë e gaming nuk e ka rrahur shumë zhanrin horror. Në fakt, shumica e lojërave më të mira horror kanë ardhur nga zhvilluesit…
LEAK: Seria Left 4 Dead do të rikthehet së shpejti
Kjo mund të jetë loja e parë e Left 4 Dead prej vitesh Ka kaluar një dekadë që kur Valve u ka ofruar fansave një lojë të re nga seria Left 4 Dead. Megjithatë, duke u bazuar tek leak-et e…