Kjo është reklama e fundit e Cyberpunk 2077 me Keanu Reeves
Cyberpunk 2077 do të vijë muajin e ardhshëm, kështu që Keanu Reeves ka ardhur për të prezantuar vizitorë të ardhshëm në Night City të infektuar nga krimi. Është ndërthurur me pamje dhe kinematikë që kemi parë më parë, por ka…
John Wick 5 konfirmohet, pa dalë akoma John Wick 4
John Wick 5 ka marrë dritën jeshile për të vazhduar para, kjo pa dalë akoma John Wick 4. John Wick 5 dhe John Wick 4 do të filmohen paralelisht duke nisur nga fillimi i 2021. Kjo u njoftua nga CEO…
John Wick 4 vonohet plot një vit për shkak të coronavirus
Lionsgate ka shtyrë filmin e ardhshëm të John Wick me një vit të plotë. Fillimisht i përllogaritur për lançim në 21 maj të 2021, John Wick: Chapter 4 tani do të vijë në kinema në 27 maj të 2022. Kjo…
Keanu Reeves i ka kërkuar zhvilluesve të Cyberpunk 2077 që t’i rrisin prezencën në lojë
Mund të kaloni më shumë kohë me mikun tuaj virtual Johnny Silverhand, personazhi i Keanu Reeves në Cyberpuk 2077, shfaqet më shumë seç pritej në lojë falë aktorit të John Wick. Johnny jeton brenda kokës së protagonistit V, në një…
Keanu Reeves viziton Hideo Kojima dhe Kojima Productions
Një takim vërtet i këndshëm Keanu Reeves është personazhi i famshëm i fundit që ka vizituar studion e Hideo Kojima, Kojima Productions, në Shinagawa, Tokio, Japoni. Kojima njihet shumë mirë nga gamers si mendia gjeniale pas lojërave Metal Gear Solid…
Matrix 4 do të vijë zyrtarisht me Keanu Reeves dhe Carrie-Anne Moss
Neo supozohet të jetë i vdekur ..(?) Filmi i Matrix e pati daljen e tij përpara 2 viteve dhe ishte një fenomen i vërtetë në industrinë kinematografike. Dy filma të tjerë pasardhës të të parit e ndoqën historinë në luftën…
CD Projekt Red: Falë Keanu Reeves, Johny është më i afërt me lojtarin
Aktorit i është dashur të krijojë një lidhje me të. Johny Silverhand është një personazh kyç në universin e Cyberpunk. Gjatë konferencës së Microsoft në E3, u zbulua se ky personazh do të luhej nga i madhi Keanu Reeves në…
Zbulohet kopertina dhe një fakt shumë interesant për Death Stranding
Në San Diego Comic-Con Kojima zbuloi kopertinën e lojës dhe faktin që Keanu Reeves mund të ishte në të. Gjatë një paneli në San Diego Comic-Con, Hideo Kojima zbuloi kopertinën e Death Stranding në PlayStation 4 për versionin standart dhe…
Zhvilluesit e Cyberpunk 2077 duan Meryl Streep si NPC
Pasi CD Projekt Red zbuloi se Keanu Reeves do të luanj një rol madhor në Cyberpunk 2077, të gjithë menduam se fuqia e yjeve të lojës nuk mund të rritej më shumë se aq. Gjithsesi ky mund të mos jetë…
Luani si Johnny Silverhand i Keanu Reeves në Metal Gear Solid 5
Gjithashtu edhe si John Wick Duket se Keanu Reeves është bër tashmë një prej figurave më të shquara dhe të dashura në videolojëra. John Wick u bë pjesë e Fortnite dhe gjithashtu do të vijë në formën e një loje…