Tag: iron man

EA po punon edhe në një lojë me Iron Man
Një thashethem i ri ka sugjeruar se Electronic Arts mund të jetë duke punuar në një video lojë të re me një personazh të lidhur me Marvel, Iron Man. Javën e kaluar, doli një raport i që thoshte se një…
Lojëra të reja ekskluzive Marvel do të vijnë në PlayStation
Pas serisë Spider-Man të gjithë kemi dashur të kemi më shumë lojëra të adaptuara nga filmat dhe serialet Marvel. Dhe mesa duket kjo gjë po bëhet realitet. Por cilat filma ose seriale Marvel do të shohim të adaptuara në lojëra?…
Krijuesit e Marvel padisin Disney për të drejtat e Spider-Man dhe Iron Man
Disney po përballet me një padi të ngritur kundër saj nga krijuesit origjinalë të heronjve të Marvel si Spider-Man, Iron Man, Doctor Strange dhe të tjerë. Nëse humbet, nuk do të ketë më të drejta për këta personazhe deri në…
Shihni anime të Iron Man në YouTube
Kur bëhet fjalë për Marvel Universe, pak heronj kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm si Iron Man. Heroi dikur shihej si një personazh i listës C, por roli i tij në Marvel e ka bërë atë një legjendë. Që kur…
Loja e re mobile e Marvel duket super
Lojërat mobile marrin një emër të keq për humbjen e kohës, që ofrojnë vetëm lojëra të përsëritura. Future Revolution i Marvel me shpresë do të shmangë ato tendenca pasi duket si një lloj crossover epik i Marvel që adhuruesit t’i…
Kur do të mund të luani me Spider-Man në Mobile? | Marvel Future Revolution
Një tweet zyrtare nga llogaria e Marvel Games ka konfirmuar se Black Widow, ose ndryshe Natasha Romanoff, do të jetë një karakter i luajtshëm në fillimin e lojës së ardhshme Marvel Future Revolution. Stuhia është konfirmuar gjithashtu së bashku me…
Një makinë Whiplash me tematikën e Iron Man do të vijë në Fortnite
Një leak i ri i Fortnite  ka zbuluar se një skin makine Whiplash i Iron Man do të vijë së shpejti dhe ajo ka për të qenë më e mirë se makinat normale. Sipas një leak-u nga data miner-i SexyNutella,…
Shkrimtarët e Infinity War tregojnë një skenë ku Doctor Strange vesh kostumin e Iron Man
Avengers: Infinity War është një film i paketuar me disa nga momentet më epike që fansat kanë parë përgjatë filmave të MCU, ndaj nuk është e çuditshme të zbulosh që njerëzit që janë në krye të këtye skenave, kishin më shumë…
Robert Downey Jr. nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në MCU si Iron Man
Pioneri i MCU Robert Downy Jr, e shikon rikthimin e tij në MCU si të pazakontë, por të mundur. Aktori 54 vjeçar është shfaqur në 10 filma që kur u shfaq për herë të parë në Iron Man të 2008s…
Filmat e Marvel që duhet se sbën ti shihni para Avengers: Endgame
Avengers: Endgame është padyshim një nga filmat më të mëdhenj të këtij viti. Nëse keni vendosur të shikoni disa filma të Marvel Cinematic Universe që do iu ndihmojnë të bëni më mirë lidhjen mes ngjarieve që do të ndodhin do…