Tag: io interactive

IO Interactive thotë se lojërat e Bond do të jenë një trilogji
Pak gjëra dihen për lojën e James Bond të njoftuar së fundmi nga IO Interactive, por në një intervistë të mbajtur së fundmi, drejtori i studios Hakan Abrak ka thënë se loja mund të jetë një trilogji. "Na kanë lejuar…
Serverët e Hitman 3 kishin probleme ditën e lançimit
Hitman 3 po përjeton disa probleme të serverave ndërsa përpiqet të merret me trafikun e ditës së lançimit. IO ka folur për të parë se kur problemi mund të rregullohet, dhe ne do të ju përditësojmë se kur të dëgjojmë…
Shikoni trailerin e lançimit të Hitman 3
IO Interactive ka publikuar trailerin e Hitman 3 dhe ai është një tour stilistik i World of Assassination të re që ka loja. Hitman 3 do të lançohet në 20 janar për PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One dhe Xbox…
Blerësit e Hitman 3 në PC marrin falas Hitman 1 DLC
Lançimi i ardhshëm i Hitman 3 është i shumëpritur nga fansat. Megjithatë, nëse përmbajtja e lojës bazë nuk ishte e mjaftueshme, IO Interactive do t'i lejojë lojtarët të transferojnë misione nga Hitman origjinal dhe Hitman 2 në lojën e re.…
Hitman do të sjellë ndryshime të mëdha në trilogjinë e saj
Mesa duket IO Interactive do të përmirësojë parametrat e kërkuara dhe më shumë në trilogjinë e Hitman Nëpërmjet një post në ResetEra, një punonjës i IO Interactive ka diskutuar disa detaje teknike mbi Hitman 3 e cila është loja më…
IO Interactive zbulon trailerin kinematik të Hitman 3
Në 2017, krijuesi i Hitman dhe zhvilluesi IO Interactive i habitën të gjithë duke dalë nga hija e Square Enix, për t'i bërë gjërat në mënyrë të pavarur. Me të drejtat e Hitman në dorë, kompania vazhdoi përpara. Që nga…
Në çfarë vendi do të mbahet Hitman 3?
Lojërat e Hitman janë shumë të mira, ndaj jemi të emocionuar për Hitman 3. Zhvilluesi IO Interactive do të mbajë një livestream më vonë gjatë ditës së sotme, ku do të zbulojë vendndodhjen ku do të mbahet Hitman 3 dhe…
Zhvilluesi i Hitman 3 zbulon një lojë të re me James Bond, Project 007
Zhvilluesi i Hitman 3, IO Interactive ka thënë se do të njoftojë diçka të veçantë së shpejti. Studioja postoi një mesazh misterioz duke njoftuar një projekt të ri, që do të jetë një lojë e James Bond. Siç mund ta…
Hitman 3 do të vijë në janar
Ecuria nga Hitman 2 do të vazhdojë në lojën e re. Agent 47 bëri rikthimin e tij në eventin e PlayStation 5 që mbajti Sony mbrëmë, duke zbuluar zyrtarisht ardhjen e Hitman 3. "Siç fansat e Hitman mund ta dinë,…
Një lojë fantastike PS4 është falas për t’u luajtur gjatë fundjavës
Lojërat Hitman gjithashtu kanë një ulje deri në 85% gjatë gjithë fundjavës Kjo gjeneratë e kaluar u trajtua me një reboot mjaft të mirë të Hitman, dhe nëse nuk keni pasur rastin ta luani atë vetë, atëherë tani është shansi…