Tag: GTA RP

GTA RP është aq i madh saqë edhe LeBron James dhe Travis Scott po luajnë
Grand Theft Auto RolePlay është bërë një argëtim i preferuar për shumë lojtarë nga komunitete të ndryshme duke përmendur këtu edhe disa nga yjet më të mëdhenj në botë si LeBron James, Travis Scott dhe shumë më tepër. Serverat GTA…
xQc pranon gabimin pas ban-it nga serveri GTA RP i NoPixel
xQc ka kërkuar falje pasi u bë ban nga serveri GTA RP i NoPixel përsëri, pasi ai përdori një glitch për të kontrabanduar një armë në stacionin e policisë dhe qëlloi disa oficerë. Felix ‘xQc’ Lengyel po kalon kufijtë dita-ditës…
Serverat më të mirë të GTA RP dhe si të bashkoheni
GTA RP ka bërë një rikthim në Twitch dhe shikuesit e saj duan gjithashtu që të përfshihen. Por kush është serveri më i mirë? Le t'i shohim së bashku në këtë artikull. Eclipse RP Servera të tjerë mund të mos…
GTA 5 kap majat e Twitch falë RP server
Update më i fundit që ka ardhur në një server GTA Online role-play ka bërë që GTA 5 të bëhet loja më e ndjekur në Twitch duke kaluar lojëra të ndryshme popullore si League of Legends dhe Rust. Para pak…
Çfarë është NoPixel? Si të aplikoni dhe luani GTA RP
GTA roleplay ka patur një rritje të madhe në popullaritet në shkurtin e 2021 , me disa nga personalitetet më të mëdha të Twitch që ju bashkuan serverit NoPixel RP. Por çfarë është dhe si mund të përfshiheni në të?…