Tag: gta 4

Remaster i Red Dead Redemption dhe GTA IV janë anulluar
Kotaku i ka vërtetuar tani thashethemet me burimet e veta. Ata gjithashtu kanë shtuar se projektet e rikrijimit të Red Dead Redemption dhe GTA IV mund të rikthehen në një datë të mëvonshme, me gjasë pasi Rockstar të jetë në…
GTA 6 mund të mos jetë loja e ardhshme GTA
Rezulton se Grand Theft Auto 6 në zhvillim mund të mos jetë në fakt loja tjetër Grand Theft Auto që do të lëshohet Fansat kanë pritur me durim (pak a shumë) vazhdimin e GTA V për gati dhjetë vjet tani,…
Më në fund GTA 4 ka marrë një remake
Grand Theft Auto 4 është një prej lojëra më të mira të krijuara dhe e cila pati një sukses tepër të madh. Teksa Rockstar i ka akoma sytë nga GTA V, një fans i lojës ka krijuar një remake për…
Gjithçka duhet të dini për GTA 4 dhe GTA 5 Mobile
Këto janë dy prej lojërave më të suksesshme të serisë së Rockstar Seria Grand Theft Auto ka fansa të shumtë dhe është një prej serive më popullore të lojërave të të gjitha kohërave. GTA 4 ishte ajo që e solli…
GTA 4 do të kthehet në Steam në Mars pa suport për multiplayer
GTA 4 u hoq nga Steam në Janar Grand Theft Auto 4 do të kthehet në Steam në 19 Mars pasi u hoq nga shitja në Janar. Loja e vitit 2008 u hoq për shkak të problemeve teknike me versionin…
Ja pse GTA 4 është hequr nga Steam dhe mund të mos rikthehet
Nëse doni të blini GTA 4 në Steam, tashmë kjo nuk është më e mundur Loja open world e Rockstar, Grand Theft Auto 4, nuk është më në shitje në Steam. Megjithatë, lojtarët të cilët tashmë e kanë blerë GTA…